Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Prędkościomierz - brak pomysłu na naprawę

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Cała sobota i niedziela spędzona przy aucie, rozbebeszyłem wszystko pod maską i w kabinie i znalazłem ...



    Kostka z komputera łacząca się z wiązką z komory silnika. Ukryta w tunelu plastikowym który idzie pod i za filtrem powietrza.
    Wiem gdzie kupię obie kostki z długimi przewodami. Pomimo usilnej próby czyszczenia chemią i papierem było za późno na reanimację, zostały wycięte a kable polutowane i zabezpieczone termokurczkami i taśmą izolacyjną

    Wreszcie po 4 miesiącach mam prędkościomierz.

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2021
    Płeć
    Skąd
    NO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Lars Zobacz posta
    Cała sobota i niedziela spędzona przy aucie, rozbebeszyłem wszystko pod maską i w kabinie i znalazłem ...



    Kostka z komputera łacząca się z wiązką z komory silnika. Ukryta w tunelu plastikowym który idzie pod i za filtrem powietrza.
    Wiem gdzie kupię obie kostki z długimi przewodami. Pomimo usilnej próby czyszczenia chemią i papierem było za późno na reanimację, zostały wycięte a kable polutowane i zabezpieczone termokurczkami i taśmą izolacyjną

    Wreszcie po 4 miesiącach mam prędkościomierz.
    Ta kostka to jest bezpośrednio ta pod akumulatorem? Mam takie same objawy, przeczyściłem styki czujnika prędkości pojazdu, kupiłem nowy czujnik, ale to nic nie dało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •