Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pstykanie w drzwiach kierowcy po otwarciu

  1. #1
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215

    Pstykanie w drzwiach kierowcy po otwarciu

    Jak w temacie .. po otwarciu drzwi coś równomiernie pstyka. Nie działa otwieranie okna... Podejrzewam mikrostyk. Nie było by tematu gdybym nie naprawiał przełącznika szyb w prawych drzwiach który żona wdusiła do środka. Po naprawie chciałem otworzyć swoje i konserwacja ...

  2. #2
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Zdemontowałem tapicerkę i pstykanie dochodziło z silniczka. Po wypięciu wtyczki i ponownym podłączeniu ustało, lecz szyba nadal nie chodziła a pstykanie ponownie wróciło po zamknięciu i otwarciu drzwi. Mam dwa mikro przełączniki więc przeciąłem przewody i pstykanie ustało, a szyba nadal nie chodziła, zapomniałem dodać, że
    silnik nie milczał gdy "bawiłem" się przełącznikiem. W górę odgłos był taki jak przy dojściu szyby do końca, lecz w dół tylko pstyk i cisza.
    Zrobiło się późno, więc zostawiłem wymianę mikro przełącznika na dziś.
    Z przyzwyczajenia musząc rano gdzieś jechać próba okna stoi... popołudniu biorę się za zamek i zonk 12 kątny torx. Odpalam auto i jazda do marketu. w czasie jazdy bezwiednie za przełącznik i... szyba chodzi... aż do teraz... Ktoś podpowie co się mogło wydarzyć abym kiedyś nie został zaskoczony powtórką w najmniej odpowiednim momencie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •