dobra, wiec tlumacze :

"Pozdrowienia z francji!
moze niektorzy z was znaja nasz francuski klub TT "CLANTT"
Ten post dotyczy pierwszego kontaktu odnosnie zwariowanego projektu jaki mamy...
Pomysl polega na tym aby na slynnym torze Le Mans ustawic maxymalna liczbe TT (myslelismy o 150 sztukach) zeby zrobic "mega fotke"!
Le Mans to jak wiecie historyczne miejsce dla Audi a co za tym idzie dla naszych TT.
mamy juz 56 sztuk z Francji...i teraz:Angielskich,Niemieckich,Szwedzkich,Hiszpansk ich,Wloskich...czy Polskich takze?
bylo by wspaniale polaczyc europejskie kluby tak zeby zebrac 400 tt-ek...
zabiera to duzo czasu zeby zorganizowac tego rodzaju impreze wiec planujemy to na 2004 rok.
Nasz klub audi jest bardzo zaangazowany w to wielkie przedsiewziecie, moglibysmy miec wsparcie i pomoc wspanialych sponsorow takich jak:...albo nie!-niech to bedzie niespodzianka!
Do tego czasu musimy wiedziec czy bedziecie zainteresowani udzialem w tej imprezie i czy mozemy was wpisac na liste.

Specjalnie dla tego wydarzenia stworzylismy forum zebysmy mogli sie wszyscy kontaktowac:
http://forum.ledefi.apinc.org/

Zapraszamy serdecznie na to Angielskie forum!
Frank i ja bedziemy was informowac o tym jak sprawa sie rozwija.
Zalogujcie sie i sami zobaczcie!

Mozecie pisac do mnie po wszelkie wskazowki oraz jesli chcecie aby stworzyc np. Polskie forum bo jest taka mozliwosc(jestem administratorem) i tak bedzie nam najprosciej sie wymieniac informacjami. Jesli macie tez jakies sugestie dotyczace tego pomyslu tez piszcie do mnie!

Czekam na informacje od was!

Philippe

W kazdym razie jeszcze tu wroce.
:smilecolros: "