Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Fotele przednie 8n czarna skóra/polift

  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187

    Fotele przednie 8n czarna skóra/polift

    Hej,

    sprzedam fotel pasażera + gratis fotel kierowcy do wykorzystania do ogródka czy do garażu lub jako poligon doświadczalny.
    Czarna skóra, wersja polift-owa.

    Kupiłem fotele od użytkownika oOKillerJezOo którego to pewnie wszyscy znają ale jednak do niczego się nie nadają, a raczej fotel kierowcy bo o fotelu pasażera nie wiem nic (powołując się na opis z jego ogłoszenia to wszystko jest super, ja osobiście nie podłączałem go i nie sprawdzałem, wizualnie jest ok).

    Fotel kierowcy
    - po próbie montażu okazało się że "siedlisko" (część na której siedzimy a nie ta część o którą się opieramy) ma usterkę (której mieć nie powinna) na szczęście udało się to naprawić i obecnie ta jedna rzecz działa.
    - skóra przy odbiorze osobistym (ElMacho był tam ze mną) wyglądała ok i nie miałem zamiaru jej specjalnie sprawdzać dogłębnie bo przecież wszystko powinno być ok i było dbane... nooo nie do końca jednak, bo jak się okazało akurat użytkownik wcześniejszy jednak (jak sam przyznał) nie zna się za bardzo na tych rzeczach, tak więc... skóra przesuszona dodatkowo po żmudnym procesie "czyszczenia" i natłuszczania/międlenia okazało się że skóra jest uszkodzona w kilku miejscach (fotel był wcześniej malowany i w procesie czyszczenia okazało się że "słabo" był malowany). W skrócie jedno miejsce do szycia i kilka do użycia szpachli wraz z płynną skórą.
    - grzanie fotela zadziałało tylko raz, przez około 5 minut przy drugiej próbie okazało się że grzanie już nie działa, tak więc uważam że grzanie jest popsute.

    Podsumowując: Fotel kierowcy daję gratis do fotela pasażera. Niestety dla mnie to był nie udany zakup





    Fotel pasażera
    -brak danych... dlatego powołuję się na opis użytkownika forum który zamieścił ogłoszenie "...Jak w temacie.
    Sprzedam fotele czarne ze swojej tt. Stan oceniam na prawie idealny a temu prawie bo zawsze mogło by być lepiej wszystko w nich działa poprawnie nie ma żadnych pęknięć przetarc dziur itp. Nie były malowane w pełni oryginalne..."




    Cena za fotel pasażera 100zł do negocjacji na miejscu z piwem + gratis dodaje fotel kierowcy.

    Tylko odbiór osobisty!

    ps. dobrze że Akrisu jednak czekałeś/czekasz dalej ja finalnie zostawiłem swój stary fotel co widzieli ludzie na zlocie, a już myślałem że będę miał taki elegancki fotel jak Miki ... niestety.

  2. #2
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    ps. dobrze że Akrisu jednak czekałeś/czekasz dalej ja finalnie zostawiłem swój stary fotel co widzieli ludzie na zlocie, a już myślałem że będę miał taki elegancki fotel jak Miki ... niestety.
    Mocno mnie zdziwiło i zasmuciło to, co napisałeś Myślałem że to będzie udany zakup zwłaszcza, że z forum i z odbiorem osobistym, no ale jak widać nigdy nie wiadomo co pod skórą siedzi i co tam było robione…

    To ja biorąc pod uwagę, że zakup był z forum, zapytam - co na to poprzedni właściciel, który jak widać w ogłoszeniu pisał, że fotele "Nie były malowane w pełni oryginalne..." ?
    Ostatnio edytowane przez akrisu ; 24-07-2020 o 06:27

  3. #3
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    Mocno mnie zdziwiło i zasmuciło to, co napisałeś Myślałem że to będzie udany zakup zwłaszcza, że z forum i z odbiorem osobistym, no ale jak widać nigdy nie wiadomo co pod skórą siedzi i co tam było robione…

    To ja biorąc pod uwagę, że zakup był z forum, zapytam - co na to poprzedni właściciel, który jak widać w ogłoszeniu pisał, że fotele "Nie były malowane w pełni oryginalne..." ?
    Nie róbmy OT bo jest to nie potrzebne byłem na miejscu i był to mój błąd że nie przyjechałem TT + drugim autem, nie rozmontowalem wnętrza aby zamontować fotel i na nim usiąść po zamontowaniu, nie użyłem na miejscu colourlocka strong aby sprawdzić czy nie zostaje czarny barwnik na mikrofibrze, nie sprawdziłem miejsca szczegółowo na szwie na siedlisku oraz na boczku fotela, itd itp. To mój błędny zakup i to za szybki. Finalnie dalej zostałem z starym fotelem (który nawet lepiej wygląda niż ten) i działa w nim grzanie.

    Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam, może ktoś będzie chciał zrobić sobie fotel biurowy lub coś innego. Cena 100zł to rozsądną cena bo za 300pln spokojnie kupimy fotele z Anglika gdzie fotel kierowcy będzie w o wiele lepszym stanie.



    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Ponawiam ogłoszenie ... Fotele dalej na sprzedaż

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Ponawiam ogłoszenie. Cena spada w dół do kwoty 70zl, do ogródka na lato jak znalazł, odbiór osobisty.


    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •