Hej,

sprzedam fotel pasażera + gratis fotel kierowcy do wykorzystania do ogródka czy do garażu lub jako poligon doświadczalny.
Czarna skóra, wersja polift-owa.

Kupiłem fotele od użytkownika oOKillerJezOo którego to pewnie wszyscy znają ale jednak do niczego się nie nadają, a raczej fotel kierowcy bo o fotelu pasażera nie wiem nic (powołując się na opis z jego ogłoszenia to wszystko jest super, ja osobiście nie podłączałem go i nie sprawdzałem, wizualnie jest ok).

Fotel kierowcy
- po próbie montażu okazało się że "siedlisko" (część na której siedzimy a nie ta część o którą się opieramy) ma usterkę (której mieć nie powinna) na szczęście udało się to naprawić i obecnie ta jedna rzecz działa.
- skóra przy odbiorze osobistym (ElMacho był tam ze mną) wyglądała ok i nie miałem zamiaru jej specjalnie sprawdzać dogłębnie bo przecież wszystko powinno być ok i było dbane... nooo nie do końca jednak, bo jak się okazało akurat użytkownik wcześniejszy jednak (jak sam przyznał) nie zna się za bardzo na tych rzeczach, tak więc... skóra przesuszona dodatkowo po żmudnym procesie "czyszczenia" i natłuszczania/międlenia okazało się że skóra jest uszkodzona w kilku miejscach (fotel był wcześniej malowany i w procesie czyszczenia okazało się że "słabo" był malowany). W skrócie jedno miejsce do szycia i kilka do użycia szpachli wraz z płynną skórą.
- grzanie fotela zadziałało tylko raz, przez około 5 minut przy drugiej próbie okazało się że grzanie już nie działa, tak więc uważam że grzanie jest popsute.

Podsumowując: Fotel kierowcy daję gratis do fotela pasażera. Niestety dla mnie to był nie udany zakup





Fotel pasażera
-brak danych... dlatego powołuję się na opis użytkownika forum który zamieścił ogłoszenie "...Jak w temacie.
Sprzedam fotele czarne ze swojej tt. Stan oceniam na prawie idealny a temu prawie bo zawsze mogło by być lepiej wszystko w nich działa poprawnie nie ma żadnych pęknięć przetarc dziur itp. Nie były malowane w pełni oryginalne..."




Cena za fotel pasażera 100zł do negocjacji na miejscu z piwem + gratis dodaje fotel kierowcy.

Tylko odbiór osobisty!

ps. dobrze że Akrisu jednak czekałeś/czekasz dalej ja finalnie zostawiłem swój stary fotel co widzieli ludzie na zlocie, a już myślałem że będę miał taki elegancki fotel jak Miki ... niestety.