Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
Mocno mnie zdziwiło i zasmuciło to, co napisałeś Myślałem że to będzie udany zakup zwłaszcza, że z forum i z odbiorem osobistym, no ale jak widać nigdy nie wiadomo co pod skórą siedzi i co tam było robione…

To ja biorąc pod uwagę, że zakup był z forum, zapytam - co na to poprzedni właściciel, który jak widać w ogłoszeniu pisał, że fotele "Nie były malowane w pełni oryginalne..." ?
Nie róbmy OT bo jest to nie potrzebne byłem na miejscu i był to mój błąd że nie przyjechałem TT + drugim autem, nie rozmontowalem wnętrza aby zamontować fotel i na nim usiąść po zamontowaniu, nie użyłem na miejscu colourlocka strong aby sprawdzić czy nie zostaje czarny barwnik na mikrofibrze, nie sprawdziłem miejsca szczegółowo na szwie na siedlisku oraz na boczku fotela, itd itp. To mój błędny zakup i to za szybki. Finalnie dalej zostałem z starym fotelem (który nawet lepiej wygląda niż ten) i działa w nim grzanie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam, może ktoś będzie chciał zrobić sobie fotel biurowy lub coś innego. Cena 100zł to rozsądną cena bo za 300pln spokojnie kupimy fotele z Anglika gdzie fotel kierowcy będzie w o wiele lepszym stanie.



Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka