Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dziwna sprawa z centralnym zamkiem/oświetleniem kabiny

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2019
    Płeć
    Skąd
    Legionowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    18

    Dziwna sprawa z centralnym zamkiem/oświetleniem kabiny

    Witam wszystkich,

    Jak w każdej TT 8N nie działało u mnie oświetlenie kabiny przy otwieraniu drzwi, całkiem w ogóle środkowa żarówka, tylko boczne. Wziąłem się za to i naprawiłem. Zauważyłem dziwną zależność. Przed tym zabiegiem w gorące dni, kiedy auto miało się kiedy nagrzać w środku przycisk do zamykania samochodu od środka świecił na stałe na czerwono i przy naciskaniu nie było żadnej reakcji - jakby auto było zamknięte ale nie było. Dziś po naprawie oświetlenia działa, super. Ale zauważyłem że w momencie kiedy przycisk od centralnego zamku się "blokuje" i świeci cały czas oświetlenie to działa tylko przy otwieraniu/zamykaniu drzwi. Przyciski nie działają. Myślałem, że może luty są pokręcone, ale kiedy centralny zamek działał to i oświetlenie zadziałało.

    Jest od tego jakiś wspólny bezpiecznik, moduł? Czy to po prostu przypadek? Tak czy siak wie ktoś o co chodzi z tym centralnym zamkiem i czemu działa wtedy kiedy chce?

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja bym zaczął od sprawdzenia błędów w bloku modułu komfortu. Być może tam jest trop związany z tym problemem.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    53
    Zaciekawił mnie Twój problem. Ja mam coś takiego, że lampka podsufitki działa tylko przy otwartych drzwiach. To samo jest z przyciskami od zamykania i otwierania drzwi (tych na tunelu środkowym). Ja sprawdzałem jakiś czas temu to błędów nie było...

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2019
    Płeć
    Skąd
    Legionowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    18
    Najdziwniejsze jest to, że działa całkowicie poprawnie jak zrobi się chłodniej lub pod wieczór - bo właśnie wtedy jest chłodniej. Jakby temperatura miała na to wpływ.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •