Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: hiszpan i jego TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar hiszpan995
    Dołączył
    Apr 2020
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    niebieski
    Posty
    40
    No trochę tutaj nic nie wrzucałem bo raz nie miałem zbytnio czasu pogrzebać przy aucie, a dwa nie mogłem się zabrać za wrzucenie fotek i napisanie czegoś więcej

    No to zaczynając po odebraniu gratów od lakiernika i poskładaniu tego w całość (zderzak przód na gładko i grill z kratkami oraz dyfuzor w czarny połysk ale nie piano ) zostały założone dystanse 20mm na przód i 35mm na tył przez co w końcu zaczęło to wyglądać.




    Do tego założyłem camber plates oraz regulowane wahacze ( szok nawet górne )
    ale dzięki temu mam możliwość ustawienia geometrii tak jak chcę.



    No i to co musiało się pojawić a mianowicie wskaźniki dodatkowe, lecz z racji tego, że kilka zegarów w tt to trochę osobistym zdaniem to przesada postanowiłem założyć defi i jestem jak na razie pozytywnie zaskoczony a jeszcze nie rozpracowałem wszystkich opcji czujniki od oleju oczywiście wkręcone w dodatkową podstawkę pod filtr.



    Obecnie jeszcze jest do pomalowania dokładka na przód i ori lotka od r32 gdzie będzie trzeba znaleźć dobry patent na odklejenie starej lotki bez uszkodzenia klapy.
    A no i mała głupota zaślepka na bolec od drzwi.

  2. #2
    Awatar hiszpan995
    Dołączył
    Apr 2020
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    niebieski
    Posty
    40
    Coś tam powoli się rusza do przodu, wleciały Z17 z tarczą 334mm i zaciski z T5 z tarczą 288mm wszystkie przewody w stalowym oplocie co by w razie co nie puchły :P
    Jedyny problem który się pojawił to drganie kierownicy przy hamowaniu z np 140km/h chociaż bicie tarczy mierzone z tej strony roboczej max 0.03mm więc raczej trzeba szukać dalej, natomiast auto stoi i czeka aż będzie czas się tym zająć. W planie jest jeszcze wymienienie łożysk koła przód bo już zaczyna je być słychać no i chyba wlecą nowe tuleje wahacza.
    OZ sprzedane więc na razie też czekam na dostawę kół no i trzeba pomyśleć o gwincie.

    Kilka fotek ze swapu hebli niestety zrobiłem foty tylko przodu







Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •