Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Mk1 - brak kompresji, głowica dobra :(

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Ja bym obstawil po kolei
    Pierwsze skoro zdjal glowice nie bylo sladu przerwanej uszczelki?
    Nie bylo nagaru na zaworach ?Moze byc podparty zawor
    Sprawdzal kompresje przed rozebraniem ?
    Obrocil walem wogole ?
    Jakie swiece wszystkie zalane czarne
    Samochod dojechal o wlasnych silach czy zgasl i nie.zapalil?
    Pytanie czy wogole umie obsluzyc manometr ?
    Wcisnal gaz go podlogi i krecil rozrusznikiem?
    Moze od nagaru pierscien w tloku ise zastal ?
    Byly jakies slady jezeli n przeskoczyl pasek ? Cos powyginane ? Slady na tloku bo.bliskim spotkaniu?
    A moze wtrysk uszkodzony zabrudzony moze paliwa nie dostawala bo zapchalo filtr i szla coraz gorzej na oparach az stanela tt.
    Jezeli ktos.takie rzeczy mowi wez pan silnik zmien bedzie taniej bo ja nic.tu nic nie.widze plisss . A zaco.ma cie kasowac skoro ze tak powiem Uja wielkiego zrobil po za szkodą bo rozbebeszyl silnik i tyle . Lysy mial taka przygode takiego mechanika moze to ten sam

    A ja siepytam czy wogole sprobowal podlaczyc pod kompa tt czy niema lipy pewnie przeskoczylo a teraz hu... lo panie to ja niewiem bo nie przeskoczylo jednak

    Mogl pierscien peknac ? Albo panewka poszla bokiem zrzucal mise popatrzyl jak to od dolu wyglada ? Skoro tak daleko.zaszedl to ja bym zdjal mise odkrecil ten na ktorym nie ma komprechy i obadal a moze cos sie urwalo i zrobilo taka kreche ze powietrze idzie bezposrednio w miche

    Ten film to kwintesencja tego co sie tobie przydazylo . Az stwierdzil ze tam nic sie nie nadaje i trzeba drugi szukac

    Ja dawno temu miale alfe 156 z cudownym motorem 1.8 twin spark . Auto odziwo nie nawalalo jezdzilo super az dalem na wymiane rozrzadu przed wyjadem za granice a nic mowie.niech bedzie nowy rozrzad zostalo tam jeszcze 15tys do zrobienia . Zrobie teraz . Po 7 godzinach dostaje info od mechanika czy nie mialem klopotu z silnikiem bo wedlug niego.panewka stuka i on by nim nie jechal ... ale poskladal ....
    Pod magdeburgiem czerwona kontrolka.smarowania na autobanie . Polizej eskortowalo nas do najblizszego parkingu za nami luna dymu os tt atnimi resztkami biedna alfa dowiozla nas na parking skad zabrala nas laweta 10h pozniej .... gnojek dostal za swoje okazalo sie ze podmienil silnik.... oddal silnik zalozyl wraz z nowym rozrzadem ale niesmak do auta pozostal i alfe sprzedalem .i to byla alfa ktora sie Nie psula a zepsół ja pseudo mechanik

    I ten text : To qfa moze byc wszystko .. typowa patologia polskiego machanika. Litosci
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 12-05-2020 o 18:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •