Czy znajdzie się tu jakaś dobra dusza, która coś podpowie bo tracę już serce do TT

Auto małżonce zaczęło trochę szarpać, kopcić, było słabsze i spalało sporo. Było o dwóch mechaników, u jednego stoi prawie drugi miesiąc i jestem w punkcie wyjścia. Mechanik zmierzy i kompresji nie było, stwierdził że pewnie przeskoczył pasek rozrządu o jeden ząbek i dlatego pewnie będzie do robienia głowica.... Niedawno jakiś spec dostał głowicę, sprawdził i jest dobra. Mechanik załamuje ręce bo mówi że to może być wszystko i nie chce dalej auta robić, zaleca wymianę silnika bo niby będzie taniej.

Czy jest coś co można sprawdzić i jeszcze ocalić da mnie to TT? Bo już na tyle ceregieli z mechanikami, że jestem bliski decyzji aby już nic nie naprawiać, mieć styczności z mechanikami i sprzedać ją tak jak jest... może tam nie ma tragedii ale trzeba się na tym znać... a o to chyba coraz trudniej

W auto ostatnio sporo wpakowałem $ (zderzak tuningowy, ledy przód tył itd) ale jak nie będzie wyjścia ...

Silnik 180KM, napęd przód, AJQ.

Na alle widziałem dosyć tanie ogłoszenie https://allegro.pl/oferta/blok-wal-t...cf77d00be2ff62 ale to 150KM i AUM... czy to dyskwalifikuje czy jest możliwość "przeszczepu" tego?