Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ktoredy przejsc kablami z komory silnika ( montaz czujnikow parkowania przod)

  1. #1
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149

    Ktoredy przejsc kablami z komory silnika ( montaz czujnikow parkowania przod)

    Jako ze moja tt nie posiada czujnikow parkowania z przodu. Postanowilem dolozyc jakies aftermarketowe . Czasami przednie sie przydaja ... klopot w tym ze trzeba przejsc z komory silnika z kabelkami do srodka . Czy ktos wie jak fajnie w miare sie przedostac do srodka tt z komory...

  2. #2
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    ogólnie może lekki offtopic, ale nie Twoja TT nie posiada czujników z przodu, tylko żadna z nich w MK1 i MK2 (nie wiem jak MK3) nie posiadają czujników z prostego wniosku jakim jest fakt, że samochód jest malutki porównując do jakiegoś A6 itp więc fabrycznie i tak ich nie było

  3. #3
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Mk3 maja czujki ale dobrze wiedziec ze to bieda edyszyn w standardzie w mk1 i mk2 pewnie chcieli z wagi zejsc haha ... holandia to taki maly kraj i z parkowaniem bardzo ciezko tezeba kazdej luki szukac dlatego przydalybysie mi .. kurcze tyl ko jak z tymi kablami przejsc najlepiej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •