Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Wątek: Mk2 co i jak?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #27
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Sam znalazles odpowiedz . Dobrej benzyny sie nie sprzedaje dlatego ich tak malo a diesli duzo
    Dla mnie to tt w ropie to troche dziwne polaczenie niby sportowe auto a tam kleklekle...

    Jezeli kierujesz sie spalaniem to ok wyglada to nastwpujaco

    Diesel
    2.0tfsi
    2.0fsi
    2.0tfsi w q
    3.2 mpi w q
    Jezeli przewaga jazdy miasto uwazam ze poza dieslem ktory jakos mi nie pasuje najoszczedniejszy w q bedzie 2 0 tfsi czyli chyba od 2010 byly te po fl w q .silniki fsi potrafia mile zaskoczyc spalaniem bezp.wtrysk paliwa . Jezdzac spokojnie nie drazniac turbiny spalanie zaczniesz od 8... niestety V6 wykarmic mysisz caly czas i tam nawet przy delikatnym deptaniu mysle ze 10 to absolutne minimum to nie jest bezposredni wtrysk starsza kobstrukcja.. teraz kolejna wazna rzecz jak na trasw to 3.2 spoko . Na miasto nie widz es sensu by bujac sie z q ktore raczej i tak sie nie zalaczy chyba ze pod marketem zima bedziesz baczki robil.... zalezy czego potzebujesz i za tym podazaj
    Potrzwbowalem 2.0 w automacie bez q i to mi starxzy 70%miasto 30 % trasa spalanie male trasa 5.7/ 6. 5 miasto 7.5/8,5 i jest czym jechac naprawde... exploatacja na plus tanszy rozrzad , mniejsza ilosc oleju, mniej swiec haha
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 07-05-2020 o 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •