Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Wątek: Mk2 co i jak?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Klocki tarcze ceny prxystepne. Zawiecha jexeli chcesx glrbowac progresiv jakies 230e za caly komplet nie jest to hit z gornej polki ale poprawi wyglad i prowadzenie chociaz orowadzi sie jsk po sznurku na ori . .
    Tez chce uslyszec cene kompletnego rozrzadu w zestawieniu 3.2 i 2.0 a zeby ciekawiej to 2.0 200hp...
    Skrzynia manual ma chyba 7 biegow nie.jestem pewien dla.mnie to nieakceptowalne takie wajhowanie . Boisz sie automatu czy nie latales automatem ... mialem tylko jeden manual i to o jeden za duzo... automat to najlepsza rzecz zaraz po twin turbo jaka wymyslili
    Edit
    I nie mialem nigdy problemow z automatem nic sie nie psulo albo kupuje trafnie albo nie umie zepsuc albo jak sie uzytkuje jak trzeba to sie nic nie psuje
    Tarcze hamulcowe dostepne od 50e w zwyz
    Rozrzad INa plus ori pompa Audi do przed fl130e srednia cena sa tansze ale pompe lepiej ori zakladac . Ceny zaczynsja sie od 50e koncza na 190 e
    Przykladowo dla 3.2 zestaw tej samej firmy ale nie zawiera uszczelnien pompy i czegos jeszcze ci co maja to sie znaja ..tj zestaw lancucha rozrzadu tylko 390 e i to nie.jest komplet .... robocizna nie.wspominam sam sie domysl mam tylko nadzieje ze nie.trzeba.wyjezdzac silnikiem zeby poskladac to zgodnie ze sztuka .... jezeli tak to mysle ze za 500e to po znajomosci... moze sie uda
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 08-05-2020 o 21:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •