Co do q w tt to moje odczucie ktore mialem na wlasnej skorze moze nie byc obiektywne . I jako byly posiadacz 3 aut z q to tt wypadlo najslabiej ale napewno jest fajnie posiadac tt q zima na sniegu niz tt bez . Ale jezeli go potrzebuje sie . Kazdy ma inna opinie a to tylko moja skromna ... . Moze okazac sie ze dla kogos innego q w tt bedzie swietne . Napewno przy 250 na zakrecie wolabym miec Q bo wylecialbym z niego o kilka sekund pozniej ... nie no zartuje. Ale q w tt 8j wogole nie byloby dla mnie priorytetem natomiast automat napewno . Zwlaszcza na miejska jazde dla mnie 2.0 jest idealnym rozwia Z aniem taka niby sportowa bulwarowka ale fajna wciaz mimo lat. I nie stawiam oski nad q bo to byloby dla mnie beznadziejne . Q w tt jest oczywiscie lepsze . Ae na miasto i czasem w trase to malo prydatne jest ciaganie dodatkowego ciezaru w postaci gratow Q i spalanie niestety wyzsze niby nie duzo bo moze litr moze dwa ale do tego zimny rozruch itp spalanie napewno wzrosnie.. do tego koszt rozrzadu dojdzie . Wlasnie estem tez ciekaw ile caly rozrzad kosztuje w 3.2 plus wymiana ... kompletny ..
Jezeli sie taniej bujac po miescie inaczej rzadziej odwiedzac orlen bralbym bwa . W automacie to moje zdanie . Manual jest chyba 7 biegowy toz to trzeba sie nawachlowac biegami