Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Wątek: Mk2 co i jak?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Oczywiscie ze nie ze wszystkimi jednakze po drodze bylo a5q oraz b6q no i najprzyjemniejsze w prowadzeniu wspomniane d3q . Przed zKupem mojej 2.0 fdw ( to pierwsze auto z napedem na przodjakie kupilem) przekulalem sie dodatkowo wzpomnianym 2.0q czyli ta malo popularna wersja zykla . Oraz 3.2 q . Co moge powidziec 2.0 q slabo .. 3.2 o wiele lepiej dzwiek ladniejszy ale to nie v8 czy v12 . Jedno co mialem w przejazdzce 3.2 q to ze lepiej sie odpychalo ale tez nie mila okazja doswiadczyc jak na lekkim luku stracilo na chwile trakcje i zadzialal haldex handlex czy jak go zwal predkosc byla zpora droga sliska oczywiscie nie ja prowadzilem ale jako pasazer to odczulem jak auto po chwili dopiero oxzyskuje trakcje . Najpierw jest to nieprzyjemne uczucie . ... to tyle z moich przygod... z tym napedem . Nie bede mowil o rozkladzieprzekazywania mocy bo to zapewno znasz i wiesz jak to wyglada . Mowie tu o rozwiazaniach starszych do w samochodach do 2011r ale tt 8j po fl nie ma napedu ulra raczej...

    Podzumowujac moja zkromna wypowiedz...
    Jezeli ktos szuka auta na codzien to 2.0 8j przed fl jest fajnym wyborem zwlaszcza w automacie jest lzejsze od q spalanie mniejsze tanszy rozrzad w porownaniu do 2.0fl czy 3.2 spalanie mniejsze . Przyspieszenie bardzo przyjemne niestety czipowanie ze wzgledu na pasek i automat jest ograniczone.
    2.0 po fl ma leprsza sytuacje bo tam jest lancuch ale 3.2 jak ktos chce dla podniesienia mocy to juz lipa raczej predzej myslalbym o dolozeniu kompresora ... niz turbiny .... wszyskojuz to insestycja zbyt wysoka ...chyba ze wystarcza mocy to spoko ogolnie wszystko bym bral w automacie zwlaszcza jak trasy krosze czy miasto ale poza miastem tez fajnie pobawic sie manetkami ... to jest moja wlasna opinia wzvledem moich doswiadczen spostrzezen i odczuc ... nikt nie musi sie zgadzac z tym ... nie mialem 2.0q na wlasnosc ani 3.2q na wlasnosc poprostu mialem okazje jazdy probnej i to moje spostrzezenia .. wcale bym przy 3.2 sie nie upieral no chyba ze super okazja albo chce sie gazowac to inna sprawa.lub mieszka. Sie na terenie gorzystym oblodzonym zasniezonym to lepsze takie q niz zadno choc juz wolabym b6q w takiej sytuacji ... jezeli mialbym sie kierowac wyborem sedana z grupy audi z q ????
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 06-05-2020 o 03:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •