Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Wątek: Poziom max oleju na bagnecie jak odczytac?

  1. #16
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Lista norm:

    VW 500 00 - Oleje lekkobieżne do silników benzynowych i wolnossących silników Diesla.

    VW 501 01 - Oleje silnikowe o wszechstronnym zastosowaniu bez właściwości oleju lekkobieżnego do silników benzynowych i wolnossących silników Diesla.

    VW 502 00 - Oleje lekkobieżne do silników benzynowych pracujących w trudnych warunkach.

    VW 503 00 - Oleje do silników benzynowych w samochodach osobowych z przedłużonym okresem między wymianami (WIV: 30 000 km, 2 lata).

    VW 503 01 - Oleje do doładowanych silników benzynowych w samochodach osobowych z przedłużonym okresem między wymianami (WIV, np. Audi S3, TT).

    VW 504 00 - Oleje silnikowe z systemem Longlife. Do nowych silników benzynowych FSI.

    VW 505 00 - Wielosezonowy olej silnikowy do silników Diesla z i bez turbodoładowania.

    VW 505 01 - Wielosezonowy olej silnikowy specjalnie dla silników Diesla z pompowtryskiwaczami.

    VW 506 00 - Norma do silników Diesla z przedłużonym okresem między wymianami.

    VW 506 01 - Norma dla silników Diesla z pompowtryskiwaczami z przedłużonym okresem między wymianami (WIV).

    VW 507 00 - Oleje z systemem Longlife. Do silników Diesla, łącznie z silnikami Diesla z systemem cząstek stałych bez dodatku paliwa.

    Tu chyba masz wszystko wyjasnione jaka norma, do czego i sam zadecyduj co chcesz wlac w silnik

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  2. #17

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Komorniki
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2007
    Kolor
    granatowy
    Posty
    217
    Z tym eko-syfem 5W30 to bym uważał, bo z niego robi się woda powyżej 100 stopni. 5W40 wg mnie jest lepszym wyjściem.

  3. #18
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Dlatego pisalem ze tlusta woda nie nie. 5w40 albo i nawet 50 bedzie okey

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •