Cytat Zamieszczone przez TT666 Zobacz posta
No wlasnie Panowie mam tez takie obawy przy wieszej V na zakretach opona moze zeskoczyc lub rozbebeszyc tak sie wlasnie nad tym zastanawialem zwlaszcza jak szybsza jazda na 19/9j to opor bedzie i przeciazenie takie mam tez przeczucie a nie jestem zainteresowany skasowaniem TT .
Wiec albo 245 albo 235 na tej 235 bylby naciag delukatny przy tym rozmiarze felgi co myslicie i jak w sprawie bezpieczenstwa przy wiekszych V . Bo martwi mnie jeszcze jedno czy przy 245 /35 19 9j wspomaganie nie bedzie sie meczylo?
Wszystko zależy jaki styl jazdy preferujesz.
Co do wspomagania, to podpowiem tak:
We wszystkich AUDI TT 8J jest dokładnie takie samo wspomaganie ( elektryczne ) i spokojnie daje radę przy oponach 255/35/19 ( fabryczny rozmiar dla TTS i chyba dla TT-RS ).
Wkładając do felgi 19" oponę o mniejszej szerokości, ale z takim samym profilem zmniejszysz obwód koła, tym samym jego wysokość, tym samym prześwit samochodu ( czasem to dobrze, czasem źle ), oraz zmienisz wypełnienie nadkola przez koło. Podpowiem, będzie mniejsze koło w większej wnęce.

Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
Osobiscie wsadzil bym zapewne 235/30
Powinien byc delikatny naciag, i opony przy takim malym naciagu nie zdejmiesz, tylko zdajesz sobie sprawe ze wysokosc ci się jeszcze pare mm zmniejszy i mega malo ochrony felgi jest i mniej konfortu

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Popatrz co napisałem wyżej i wyciągnij proszę wnioski.