Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Jaki rozmiar opoy do felgi 19 et50 9cali

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Wszystko zależy jaki styl jazdy preferujesz.
    Co do wspomagania, to podpowiem tak:
    We wszystkich AUDI TT 8J jest dokładnie takie samo wspomaganie ( elektryczne ) i spokojnie daje radę przy oponach 255/35/19 ( fabryczny rozmiar dla TTS i chyba dla TT-RS ).
    Wkładając do felgi 19" oponę o mniejszej szerokości, ale z takim samym profilem zmniejszysz obwód koła, tym samym jego wysokość, tym samym prześwit samochodu ( czasem to dobrze, czasem źle ), oraz zmienisz wypełnienie nadkola przez koło. Podpowiem, będzie mniejsze koło w większej wnęce.



    Popatrz co napisałem wyżej i wyciągnij proszę wnioski.
    No tak, o nadkolu nie wspomniałem ale wydawalo mi się oczywiste ze skoro mniej opony na feldze tym wypełnienie nadkola sie zmniejsza, kolega chce lekki naciag wiec taki by byl, i ostrzeglem ze tym samym wysokosc opony sie zmniejsza wiec wypelnienie oraz ochrona felgi gdzie przy tym profilu juz jest mega znikoma

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

    Faktycznie, pogrzebalem troche i moze fajny naciag ale kolo w budzie bedzie wygladac srednio, musial bys auto obnizac do profilu opony bo będzie duza przestrzen miedzy opona a nadkolem i moze wyjsc efekt jak bys kola 15" zalozyl. Elmacho zawsze na straży
    Ostatnio edytowane przez vixen03 ; 10-04-2020 o 11:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •