Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Jaki rozmiar opoy do felgi 19 et50 9cali

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #12
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Omg Panowie to zeby to wygladalo normalnie to musialbym zawieszenie wymienic ... az takiej inwazji chyba teraz nie zdecyduje sie dokonac poniewaz obecne jest naprawde dobre... chociaz kusi mnie to 235 ale jak ma byc efekt jak na 15 to lipa bo tera mam 16 i felga wyglada smiesznie . Ciekawe jaka bylaby wysokosc kola przy tym naciagu . Bo obecnie jest na 16stkach 225/55 7,5J jakies 61cm na tych 19 przy oponie 255/40 9J et50 wys jest jakies 68 cm
    Efekt malo przrstrzeni miedzy nadkolem a gorna krawedzia juz nie pamietam ile ale malo . Wchodza spokojnie tylko.... od wew netrznej strony na gorkach czy dolkach jest trz trz tego tez sie spodziewalem ale to tylko na probe zalozylem . Na prostej drodze da sie jechac i powoli na gorkach i dolkach ale szybciej na krzywiznie odpada . Test zrobiony z kierowca i zapasowka 16 w bagazu. Ale wyglad byl zadowalajacy mnie .kolo zmiescilo sie na styk w nadkolu ladnie wypelnialo . Z tym ze nie da sie na tym jezdzic hehe na standardowym zawieszeniu TT
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 10-04-2020 o 11:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •