Dzięki! Znalazłem, otworzyłem, wyjąłem akumulator, naładowałem, włożyłem i samochód znów żyje Mam tylko 2 małe problemy po tej operacji:

1. W związku z tym, że mało jeżdżę, a akumulator rozładowuje się dość szybko (pewnie przez alarm) chciałem po prostu odłączyć klemę na czas niekorzystania. Niestety alarm ma zasilanie awaryjne i po odłączeniu akumulatora zaczyna wyć bez możliwości wyłączenia z pilota. Jest jakiś sposób żeby temu zaradzić i wyłączyć alarm gdy chcę odłączyć akumulator?

2. Od czasu ponownego podłączenia akumulatora przestało mi działać domykanie szyb po zamknięciu drzwi. Ciągnę za klamkę, szyba opuszcza się o te 0,5 - 1cm, zamykam, szyba zostaje. Jeżeli jestem w środku i mam włączony zapłon, mogę domknąć szybę przyciskiem na drzwiach, ale jak wysiadam i zamykam samochód z zewnątrz szyba zostaje uchylona bez możliwości całkowitego zamknięcia. Dodatkowo przestało działać sterowanie szyb z pilota (wcześniej przytrzymując przyciski otwarcia/zamknięcia drzwi mogłem opuszczać/podnosić szyby). Wiecie czy to jakaś usterka, czy tylko coś się rozkodowało? Mogę to jakoś ogarnąć bez wycieczki do serwisu?