Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: Rozładowany akumulator.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Tez ostatnio to przerabiałem , ze względu że auto stoi bo nie ma kiedy użytkować, autto otwierałem z kluczyka drzwi kierowcy i jak zlożysz oparcie to z prawej strony w tapicerce klapy bagażnika jest owalne wycięcie wchodzi tam kluczyk albo śrubokrętem podważasz zaślepkę pociągasz element i bagażnik się otwiera

    Wygląda to w podobny sposób:

    http://www.manualesaudi.com/AudiTT/p...page_00077.htm

    Chociaż skoro mówisz że z pilota się drzwi otwierają, to może otwarcie bagaznika też zadziała. Pamiętaj że otwarcie bagaznika z pilota należy chwile przytrzymać wcisnięty guzik, nie jak w przypadku zwykłego otwierania drzwi
    Ostatnio edytowane przez Mateov ; 01-04-2020 o 19:19

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    niebieski
    Posty
    7
    Dzięki! Znalazłem, otworzyłem, wyjąłem akumulator, naładowałem, włożyłem i samochód znów żyje Mam tylko 2 małe problemy po tej operacji:

    1. W związku z tym, że mało jeżdżę, a akumulator rozładowuje się dość szybko (pewnie przez alarm) chciałem po prostu odłączyć klemę na czas niekorzystania. Niestety alarm ma zasilanie awaryjne i po odłączeniu akumulatora zaczyna wyć bez możliwości wyłączenia z pilota. Jest jakiś sposób żeby temu zaradzić i wyłączyć alarm gdy chcę odłączyć akumulator?

    2. Od czasu ponownego podłączenia akumulatora przestało mi działać domykanie szyb po zamknięciu drzwi. Ciągnę za klamkę, szyba opuszcza się o te 0,5 - 1cm, zamykam, szyba zostaje. Jeżeli jestem w środku i mam włączony zapłon, mogę domknąć szybę przyciskiem na drzwiach, ale jak wysiadam i zamykam samochód z zewnątrz szyba zostaje uchylona bez możliwości całkowitego zamknięcia. Dodatkowo przestało działać sterowanie szyb z pilota (wcześniej przytrzymując przyciski otwarcia/zamknięcia drzwi mogłem opuszczać/podnosić szyby). Wiecie czy to jakaś usterka, czy tylko coś się rozkodowało? Mogę to jakoś ogarnąć bez wycieczki do serwisu?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •