Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Downpipe baq garage

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Tako
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    33

    Downpipe baq garage

    https://allegro.pl/oferta/downpipe-3...fsi-9080396553 Witam, wie ktoś coś o tych downpipe od Baq Garage? Warte uwagi? Czy lepiej coś innego w podobnej cenie?

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Wydaje sie oks za taka kwote ogarniam na gotowo z montazem no i jest pewnosc na 100% ze bedzie pasowal bo zrobie go na konkretnym aucie.
    Gotowce nie zawsze w 100% pasuja idealnie bo nie raz musialem je przerabiac i to na prawde znanych naszych firm i zagranicznych takze...

  3. #3
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    BAQ robi naprawdę dobre wydechy i wszystko, co z nimi jest związane.
    Na miejscu można też zamontować co tam potrzeba.
    Do tego obsługa jest na bardzo dobrym poziomie.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Tako
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    33
    Niestety mam 5 godzin do tej miejscowości więc lokalny majster będzie musiał zmontować ;p

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A wie ktoś może jak to jest po usunięciu kata właśnie i włożenia downpipe? Jakieś kontrolki się zapalą? Jak to jest z tymi sondami lambda czy jakoś tak?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://www.youtube.com/watch?v=a0YX-zAp82g I tutaj znalazłem zamontowany własnie Baq downpipe i coś dziwnie brzmi, jakiś metaliczny dźwięk, jakby coś było nie tak

  5. #5
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez filip123l Zobacz posta

    https://www.youtube.com/watch?v=a0YX-zAp82g I tutaj znalazłem zamontowany własnie Baq downpipe i coś dziwnie brzmi, jakiś metaliczny dźwięk, jakby coś było nie tak
    Na filmie, który znalazłeś pokazany jest chyba kompletny układ wydechowy, nie zaś sam DP. I na tym filmie faktycznie słychać delikatny rezonans. Obstawiam na 99%, że jest to zasługa końcowego tłumika, który nie ma funkcji antyrezonansu.

    Jeśli masz blisko do Płońska, to jedź do Pawła, przedstawisz mu swoje oczekiwania i ewentualnie ustalicie co i jak wykona w Twoim aucie.

    Plusem tego, że będziesz przy montażu DP jest to, że będziesz mógł zgłosić swoje uwagi, niezależnie od tego, czy wykona go BAQ, czy Paweł.
    Kupując gotowca i montując na własną rękę takiej możliwości mieć nie będziesz.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Tako
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    33
    Do płońska mam niestey 3 godziny jazdy :/ Jestem z okolic Gniezna

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Na filmie, który znalazłeś pokazany jest chyba kompletny układ wydechowy, nie zaś sam DP. I na tym filmie faktycznie słychać delikatny rezonans. Obstawiam na 99%, że jest to zasługa końcowego tłumika, który nie ma funkcji antyrezonansu.

    Jeśli masz blisko do Płońska, to jedź do Pawła, przedstawisz mu swoje oczekiwania i ewentualnie ustalicie co i jak wykona w Twoim aucie.

    Plusem tego, że będziesz przy montażu DP jest to, że będziesz mógł zgłosić swoje uwagi, niezależnie od tego, czy wykona go BAQ, czy Paweł.
    Kupując gotowca i montując na własną rękę takiej możliwości mieć nie będziesz.
    Jeden gostek zamowil dp z rm motors. Tez niby dobra firma i fajne spawy robi. Montowalem te dp i sie okazalo ze wieszak trzeba przespawac bo strasznie prezylo.
    Przespawalem i smigalo wszystko juz ok ale to nie pierwszy przypadek gdzie z gotowca cos nie pasuje...

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Tako
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    33
    A wie ktoś może jak to jest po usunięciu kata właśnie i włożenia downpipe? Jakieś kontrolki się zapalą? Jak to jest z tymi sondami lambda czy jakoś tak?

  9. #9

    Dołączył
    Apr 2020
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    7
    Witam, podbije temat. Czy możecie polecić jakiś gotowy DP dostępny w internecie czy raczej zlecić komuś wyspawanie ?
    Ostatnio edytowane przez kadup666 ; 14-04-2020 o 21:21

  10. #10
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez kadup666 Zobacz posta
    Witam, podbije temat. Czy możecie polecić jakiś gotowy DP dostępny w internecie czy raczej zlecić komuś wyspawanie ?
    Ja z gotowego bym nie skorzystał, nawet renomowanej, ale masowo produkującej firmy.
    Zleciłbym wykonanie w dobrej firmie zajmującej się wykonywaniem układów wydechowych.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez kadup666 Zobacz posta
    Witam, podbije temat. Czy możecie polecić jakiś gotowy DP dostępny w internecie czy raczej zlecić komuś wyspawanie ?
    Nazwa:  20200115_013436.jpg
Wyświetleń: 504
Rozmiar:  537.6 KB
    Nazwa:  FB_IMG_1571598442912.jpg
Wyświetleń: 477
Rozmiar:  80.2 KB
    Nazwa:  FB_IMG_1570723918547.jpg
Wyświetleń: 476
Rozmiar:  56.3 KB
    To jakieś tam przykłady a było tego już dziesiątki także z takim dp bez problemu sobie poradzę.
    Co do gotowców to mam nawet jeden akurat na kanale gdzie ktoś kupil. Ładne spawy wszystko fajnie i został pociety przez kogoś innego i jakoś tam pospawany by pasował. A ja jako 3 osoba jeszcze musiałem poprawiac kolejne fuckupy poprzednikow..
    Nazwa:  20200414_191952.jpg
Wyświetleń: 473
Rozmiar:  486.4 KB
    Nie robilem jakis super fotek bo nie ma czego ale niestety bardzo często poprawiam wydechy po kimś i cudze projekty.
    Gotowce często nawet markowe słabo pasują a co do firm dużo niby jest ale szczerze bardzo często zrobione jest to na odwal.

  12. #12

    Dołączył
    Apr 2020
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    7
    Pawel-2005 Podaj do siebie jakiś namiar na pw.

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez kadup666 Zobacz posta
    Pawel-2005 Podaj do siebie jakiś namiar na pw.
    Napisz pw to bedziemy sie dogadywac

  14. #14

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    pszczyna
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Black
    Posty
    13
    To moje auto na filmiku, który dodałeś, to jest po wykonaniu całego układu, potwierdzam robią jakościowo doskonale wydechy, lecz mnie nie zrozumieli i wykonali taki dźwięk, pojechałem zmodyfikowali za darmo! i jestem zadowolony, elmacho słyszał na summer cars party 2019, może pamieta cos jeszcze.
    Downpipe sam sobie zamontowałem pasował idealnie, tylko z długości z 5cm uciąłem musialem, dałem emulator sondy lambda i kontrolki się nie zaświeciły, ale postanowiłem dac pozniej cata.
    Tutaj masz filmik po zamontowaniu downpipe 3’ bez cata pozniej wspawalem cata magnaflow i o dziwo nie zmieniło kompletnie dzwieku.
    https://youtu.be/XRpL2t8sQqo
    Jeśli chcesz prześle finalny dzwiek wydechu

  15. #15
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Na jakość BAQ Garage narzekać nie będziesz mógł, może tani nie są , ale robią świetne układy wydechowe

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •