Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Budowa wydechu 2.0 fsi ośka

  1. #1
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    SkÄ…d
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149

    Budowa wydechu 2.0 fsi ośka

    Witam czy ktos dysponuje rysunkami szkicami lub zdjeciami budowy tlumika koncowego mk2 2.0.
    Pytam dlatego źe zastanawia mnie ta zaslepiona czesc z drugiej strony . Czy nie daloby sie tego przerobic i wstawic kocnowki z drugiej strony .
    Pytam bo zakup tlumika z 2 koncowkami jest dosc drogi i slabo dostepny w holandii.
    Wyciecie tej zaslepki i wstawienie koncowki mogloby byc prostrze ewentualnie dolozenie przepustnicy .
    Poprostu czy daloby sie to ogarnac ...

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    SkÄ…d
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Nazwa:  20191213_210514.jpg
Wyświetleń: 212
Rozmiar:  502.6 KB
    Takie cudo jednemu forumowiczowi robilem. MajÄ…tku taki wydech nie kosztuje a przerabianie seryjnej puchy to bezsens. Przynajmniej pucha od tts albo r32 aby to mialo jakis sens..

  3. #3
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    SkÄ…d
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Powiem tak . Nie zalezy mi na zwiekszaniu mocy na podnoszeniu buczenia to juz najmniej . Tutaj ciezko pozniej z przegladem a sasiedzi by mnie rano ubili chyba hehe .
    Chcialem cos pokombinowac z ori tlumikiem bo ogolnie mi zalezy tylko na efekcie wizualnym .
    Dlatego chcialem widziec srodek tlumika by nie kombinowac w ciemno jezeli daloby sie to czemu by nie a koncowki mam zamiar upchac od a8 w12 nie dwururka .
    A ile u ciebie taka pucha by kosztowala ewentualnie😆

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    SkÄ…d
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez TT666 Zobacz posta
    Powiem tak . Nie zalezy mi na zwiekszaniu mocy na podnoszeniu buczenia to juz najmniej . Tutaj ciezko pozniej z przegladem a sasiedzi by mnie rano ubili chyba hehe .
    Chcialem cos pokombinowac z ori tlumikiem bo ogolnie mi zalezy tylko na efekcie wizualnym .
    Dlatego chcialem widziec srodek tlumika by nie kombinowac w ciemno jezeli daloby sie to czemu by nie a koncowki mam zamiar upchac od a8 w12 nie dwururka .
    A ile u ciebie taka pucha by kosztowala ewentualnie������
    Kup serie z r32 skoro tak. Akurat ten wydech jest cichy i kolega byl na korekte wyciecia srodkowego bo bylo za cicho a jest przelot od turbo z katem.
    Jak koncowki masz to mysle ze okolo tysiaka za taki catback wyjdzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •