Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: numer VIN

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    numer VIN

    witam ...mam pytanie.....chciałem się zapytać czy po numerze VIN mogę sprawdzic w dowolnym serwisie audi czy auto było serwisowane co miało wymieniana i przy jakim przebiegu? bo niektóre informacjie mówia ze moge jedynie sie dowiedziec czy auto nie było anglikiem i jakie miało wyposarzenie...a ze sprawy przeglądów i co przy jakim przebiegu było wymieniane to tylko w serwisie w którym dane auto było serwisowane...
    pozdrawiam i liczę na wasze odpowiedzi gdyż temat jest gorący

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    z VINem udajesz sie do ASO i tam Ci powiedza jaka jest historia auta (jesli auto nie figuruje w 'kartotece' badz wpisy sa niepelne to sobie daruj to auto). Zwroc uwage na to ze jesli ktos naprawial auto poza aso to takiej informacji nie bedzie.

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no domyslam się ze te wymiany które beda w kartotece to faktycznie na 100% byly robione.....a co ktos poza aso robił z tym autem to niewiadomo.....dlatego sprawdzanie w serwisie to i tak obowiązekale dzieki za info

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    hmm a jest jakaś strona na której można wklepać swój VIN i zoaczyć opis wyposażenia pojazdu ??
    Wydaje mi się że ją gdzies tu na forum widzialem ale nie jestem pewien...
    Dla złośliwych: patrzylem wyszukiwarką i nic

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    160
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    Mam mozliwosc sprawdzenia historii przebiegu, dat i jego serwisowania w aso, wszytko to co kazdy uzytkownik swojego autka by chciał o nim wiedziec, jesli jest ktos jest chętny to zapraszam na gg 5334754 lub maila comoaligato@wp.pl

    vw i audi

  6. #6
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Odkopuje stary temat, bo się dziś przed świętami zdenerwowałem Byłem dziś w ASO we Wrocławiu po termostat i czujnik. Kupiłem wszystko zadowolony postanowiłem iść na serwis zapytać się czy sprawdzą mi po numerze VIN jakąś chociaż częściową historię mojego auto. Cokolwiek może być nawetkolor kraj produkcji. Chciałem sprawdzić reakcję. pani z ASO powiedziała, że nie mogą tego zrobić, bo to są wiadomości tylko do użytku wewnętrznego. WTF ?? Nie mogę sprawdzić nic o aucie ? Upierałem się ale nic nie dało się zdziałać. Siostry 206 sprawdzili mi w ASO dali wydruk wytłumaczyli, a tu nic zero podejścia. Mogę pisać skargę ?? Haha jak to wygląda ?

    Pzdr

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie wiem jak z tą skargą ale pitoli głupoty...mi za free telefonicznie w poznaniu mówili historie aut które chciałem kupić...tylko że najpierw umawiałem się na przeglad przed zakupowy itp ile to ja tam kasy nie zostawie po czym ach na końcu małe pytanko czy mi powie przy jakim przebiegu był ostatni przeglad ..jesli sie zgadzało z ksiazka to znaczy ze spoko a jesli nie to kicha...zazwyczaj było pusto i auta odpuszczałem dodam że robiłem tak kilka razy i ta jedna biedna pani ciagle dawała sie nabrać bo ciagle przekładałem tą umówioną wizytę..a jak kupiłem auto to oczywiscie nie jechałem na przegląd...no ale z dowodem rejestracyjnym nie powinni robić problemów...

  8. #8
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Hehe bajerant z Ciebie Jak trafie na Panią w Poznaniu to może mi też się uda ? Jak nie to zadzwonię po porady do Ciebie Dobre. Nie no wkurzyłem się. Nie panowała tam miła atmosfera, a sprzedawca części też jakiś buc. Dzięki

  9. #9
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Taka informacje moga podac tylko wlascicielowi. W innym przypadku nie chca tego robic i dotyczy to tez skody i vw. Moj dealer zrobil z tego interes i podaje taka informacje osobom trzecim za oplata (chyba 50zl lub 80zl). Na ladne oczy Pan moze co najwyzej powiedziec, czy auto figuruje w bazie i przy jakim przebiegu byl ostatni wpis, ale i to bardzo niechetnie.

  10. #10
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Ogólnie takie informacje jak zajedziesz do nich podadzą ci za ok. 100zł. Chyba że wymienisz u nich olej lub się podepną kompem i sprawdzą błędy, wtedy jest za darmo.
    To że auto nie figuruje w bazie to nie znaczy w każdym przypadku że było nie serwisowane. Np. VW i Audi z Włoch nie będą miały historii serwisowej ponieważ Włochy nie są podłączone do ogólnej bazy danych VW/Audi (mimo że mają książkę i mogły być serwisowane w ASO).
    Auta z Niemiec nie wszystkie jeździły do salonu . Mogły być serwisowane w warsztatach podłączonych do VW/Audi , wtedy w książce jest pieczątka jakiegoś warsztatu ale w 100% do potwierdzenia w salonie.

  11. #11
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Ja historie swojej TT sprawdziłem na miejscu w ASO Skody, więc się da
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  12. #12

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    160
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    Koledzy naprawde nie warto przepłacać w aso 100 czy 150 zł , jak ja wam moge to zrobić za dużo mniej i do tego wydruk pdf dostaniecie, takze jak cos to piszcie na gg 5334754 lub comoaligato@wp.pl -- korzysta z moim uług juz pare forum.

    Polska Sprawdzenie Historii samochodu po vinie - Strona 9 - Passat forum

    Audi A3 i Audi S3 - Klub miłośników samochodów

Podobne wątki

  1. skorodowany numer VIN
    Przez szczota-t1000 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-08-2018, 21:38
  2. Numer silnika
    Przez Prezes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-03-2012, 15:59
  3. Numer VIN
    Przez w0jt4k w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:01
  4. Potrzebny numer
    Przez rafaelo w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-08-2009, 21:36
  5. numer seryjny
    Przez ZUCZEK w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2008, 18:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •