Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Malowanie grilla na czarny mat czy połysk

  1. #1
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149

    Malowanie grilla na czarny mat czy połysk

    Moja tt jest czarna a grill ma kolor jakis taki siwy ciemny grafit trudno to mi blizej opisac zastanawiam sie nad przemalowaniem go wlasnie na jaki kolor czarny czy mat ? Ktosj juz malowal ? Oczywiscie kratki halogenow tez by trzeba pomalowac rowniez . Nie wiem jak wyjdzie malowanie ramki grilla czy to farba chwyci ? I czy znaczek zostawic chrom czy tez malowac . Doradzi ktos cos ????

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Moim zdanie to czarny połysk. Maty mi się nie podobają, a połysk dodaje uroku dla auta.
    Co do znaczka to oklej go czarną folia i zobacz czy Ci leży. Jak jest ok, to też pomaluj lub zostaw oklejony.
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    53
    Żeby lakier się trzymał grilla, to trzeba dać najpierw podkład do plastiku. Znaczka nie maluj bo z chromu odpadnie (chyba że go zedrzesz lub mocno zrysujesz i wtedy na to epoksyd). Poza tym moim. Zdaniem czarny znaczek Audi nie wygląda dobrze

  4. #4
    Awatar Dawson
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    193
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LY7W
    Posty
    73

    Malowanie grilla na czarny mat czy połysk

    U mnie poprzedni właściciel pomalował na czarny połysk grill i znaczek. Grill mi się podoba ale znaczek będę zmieniał na oryginał, jakoś mi nie leży.


    Sorry nie doczytałem że chodzi o MK2

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Dawson ; 10-03-2020 o 14:02

  5. #5
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    Od razu powiem, że nie malowałem, ale myślę, że jakaś guma w sprayu mogłaby dobrze wyglądać. W najgorszym wypadku po prostu ściągniesz.

    Użycie też jakiegoś nabłyszczacza do opon pomoże z odzyskaniem głębi koloru, ale oczywiście tylko przez jakiś czas, ale zawsze coś.

    Tutaj masz jak może to wyjść: https://www.audiworld.com/forums/a8-...rille-2881247/

    Nie wiem natomiast jak to wyglądałoby z żywotnością.

  6. #6
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Dzieki za odpowiedzi wszystkie uwagi sa trafne , fajnie ze przyklady daliscie tez . Czy to mk1 czy mk2 zadnej roznicy chodzi o malowanie i o grill . Uwazam ze dam wszystko w czarny polysk poza znaczkiem ... tylko wlasnie jest problem z ramka chrom . Bo ona musi byc tez w czerni i jak sie zabrac do tego chromu zeby po pomalowaniu nje odpadlo . Do grilla uzyje podkladu do plastiku alemz ramka kurde nie wiem jak to zrobic ... jakies sugestie ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •