Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Wątek: witajcie! wrzucam logi , proszę was o sprawdzenie...

  1. #16
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jesli reszta trzyma sie kupy, rurki sa cale itd to wystarczy tylko wklad, czyli dolny kosz razem z pompa.

  2. #17
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Krzychu28 Zobacz posta
    Ale przy odpaleniu auta powinno od razu być te,, 4 bary,, czy jak dam mu na 3 biegu do odciny? I przy zwykłej jeździe np, na 4 biegu przy 100 km/h, też ma się trzymać 4 bary? I wgl ma się trzymać 4 bary nie ważne jak jeżdżę
    Pisałem ze 3 bary plus to co w kolektorze. Jak przekrecisz zaplon to powinno nabic do 3 bo w kolektorze 0. Jak jedziesz lajtowo i masz 0.5 bara podcisnienia to cisnienie na listwie 2.5 bara. Jak ostro i masz 1 bar w dolotowym to 4 bary ba listwie.

  3. #18

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Pisałem ze 3 bary plus to co w kolektorze. Jak przekrecisz zaplon to powinno nabic do 3 bo w kolektorze 0. Jak jedziesz lajtowo i masz 0.5 bara podcisnienia to cisnienie na listwie 2.5 bara. Jak ostro i masz 1 bar w dolotowym to 4 bary ba listwie.
    Acha okej, ale cytując,, Jak jedziesz lajtowo i masz 0.5 bara podcisnienia to cisnienie na listwie 2.5 bara,, tu powinno być 3.5 bara ale wsztstko jasne, a wiesz może gdzie kupię wkład pompy 4 bar i żeby mi weszedl do tego kosza czy wgl jest taka możliwość?

  4. #19
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Chlopie czytaj ze zrozumieniem.. Pawel sie nie pomylil, jak jedziesz lajtowo (czyli nie przyspieszasz tylko ze stala predkoscia) to nie masz cisnienia tylko podcisnienie bo turbo nie pompuje. A gdzie kupic pompe to napisalem Ci kilka postow wyzej, a dokladnie w poscie #8...
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 13-03-2020 o 00:12

  5. #20

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Chlopie czytaj ze zrozumieniem.. Pawel sie nie pomylil, jak jedziesz lajtowo (czyli nie przyspieszasz tylko ze stala predkoscia) to nie masz cisnienia tylko podcisnienie bo turbo nie pompuje. A gdzie kupic pompe to napisalem Ci kilka postow wyzej, a dokladnie w poscie #8...
    No spoko już wiem jak to działa

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zamontowalem nowa pompe, i dalej jest to samo, jak przyspieszam powoli to jest ok, ale jak mu depne w podłogę to tak jak by nie dostawał paliwa tak przychamowuje, co dalej sprawdzić. Zaznaczam że na pełnym gazie pompa daje 4 bar ciśnienia

  6. #21

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Ma ktoś pomysł co robić? Co wymienic, sprawdzić, żeby auto chodziło normalnie?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pomoże ktoś??

  7. #22

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez Krzychu28 Zobacz posta
    Ma ktoś pomysł co robić? Co wymienic, sprawdzić, żeby auto chodziło normalnie?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pomoże ktoś??
    Witam,
    Sprawdź świece i przerwy na świecach, mają być 0,8 mm.

  8. #23

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Witam,
    Sprawdź świece i przerwy na świecach, mają być 0,8 mm.
    Witaj
    Dzięki za odzew, kupię wszystkie 4 sztuki i wymienię, i zobaczę czy coś to da. A jakie świece polecacie czy mogą być NGK? Czy coś innego? , bo tak wogule to tą audice nie dawno kupiłem i był w niej już ten problem, i dość dużo w niej zrobiłem tj... Wywaliłem evap i inne te pierdoly niepotrzebne, robiłem test szczelności dolotu, powymienialem wierzę gumowe, dv nowy, odpowietrzenie skrzyni korbowej ten zestaw nowy., zmieniłem nagrzewnice bo puszczała i szyby miałem zaparowane i wiele wiele więcej. co tylko się da to będę wymieniał żeby auto chodziło jak należy...

  9. #24

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Odkręć świece i sprawdź przerwę, jak za duża to zmniejsz do 0,75/0,8 mm, załóż i próba. Jak wszystko będzie (a myślę, że to to) OK, to zakup nowe NGK PFR6Q (podobną sytuację miałem na BP jak i na LPG)

    https://allegro.pl/oferta/ngk-swieca...MmIyOTgwYzY%3D

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 16-03-2020 o 17:08

  10. #25

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Odkręć świece i sprawdź przerwę, jak za duża to zmniejsz do 0,75/0,8 mm, załóż i próba. Jak wszystko będzie (a myślę, że to to) OK, to zakup nowe NGK PFR6Q (podobną sytuację miałem na BP jak i na LPG)

    https://allegro.pl/oferta/ngk-swieca...MmIyOTgwYzY%3D

    Pozdrawiam.
    Ok najpierw faktycznie sprawdzę przerwę, tak jak mówisz,
    Jak to będzie ten problem to będzie git, a jak coś to kupię te z linku, a one mają przerwę 0.8 czy trzeba będzie zmniejszyć lub zwiększyc? Bo nie ma tam napisane nic o tym...

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Zawsze szczelinę sprawdź przed montażem i nie wrzucaj do głowicy, tylko powoli wkładaj (odpowiedni klucz z gumką) lub długimi szczypcami.
    Daj znać.

  12. #27

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Zawsze szczelinę sprawdź przed montażem i nie wrzucaj do głowicy, tylko powoli wkładaj (odpowiedni klucz z gumką) lub długimi szczypcami.
    Daj znać.
    Ok dzięki, jutro sprawdzę te świece i dam znać czy była szczelina taka jak powinna.

  13. #28

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Zmniejszyłem szczelinę i dalej jest tak samo, w następnym tygodniu będę mial nowe świece to wymienię je bo poprzedni właściciel nie wiem kiedy wymieniał, bo są tam wsadzone firmy denso.

  14. #29

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Cześć,
    Tak patrzę na Twoje logi i wg mnie, na 180KM przepływomierz powinien pokazać około 144g/s a u Ciebie jest 180 (224KM ma około 160g/s). Ładowanie też masz za duże, bo powinno być około 0.6-0.7bar 224KM ma 0.9-1.0bar.
    Chyba masz wgrany jakiś program - inne mapy? Ale, czy dobre czy złe, tego już nie jestem stwierdzić. Przywróć stan fabryczny oprogramowania.
    Pozdrawiam.

  15. #30

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Cześć,
    Tak patrzę na Twoje logi i wg mnie, na 180KM przepływomierz powinien pokazać około 144g/s a u Ciebie jest 180 (224KM ma około 160g/s). Ładowanie też masz za duże, bo powinno być około 0.6-0.7bar 224KM ma 0.9-1.0bar.
    Chyba masz wgrany jakiś program - inne mapy? Ale, czy dobre czy złe, tego już nie jestem stwierdzić. Przywróć stan fabryczny oprogramowania.
    Pozdrawiam.
    Witaj
    Tak jak pisałem, ja go kupiłem jakieś pół roku temu, i tu się dowiedziałem tak naprawdę że program był wgrany, ale jaki nie jestem w stanie stwierdzić, a czy może się tak dziać przez świece? Tak naprawdę to odpala od strzała, a jeszcze dopisze że miał już filtr stożkowy założony to doprowadziłem do niego zimne powietrze, i wydech ma taki jak w wersji 224 km, a wiesz gdzie mógł bym przywrócić fabryczne oprogramowanie we Wrocławiu, czy jest możliwość samemu to zrobić za pomocą jakiegoś programu?
    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •