Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: LPG a wartość auta.

londyn
    Pojemność
    brak
    KM
    211
    Rocznik
    2013
    Kolor
    Niebieski

LPG a wartość auta.

Witam, niecały rok temu sprowadziłem sobie A5 ze stanów.(Cabrio, Biala,2.0 quattro, 2013 rok)

Niestety, pracuje zagranica i jeżdżę nią tylko dwa miesiące w roku. (na wakacje przylatuje do Polski :P )
    Przez te dwa miesiące zrobiłem jakieś 10tys km, w tym roku pewnie bedzie kolejne 15-20tys.(O ile tym razem nie zostanę na dłużej)

W domu nie bardzo chcą nią jeździć ze względu na wysokie spalanie(Cala reszta domowników ma oszczędne auta, a wiadomo, auto nieużywane marnieje )

Wcześniej 4 lata miałem TTke w LPG i bylem zachwycony, jazda jak za darmo... Pomyślałem aby w A5 tez zamontować lpg, Zwłaszcza ze jest dedykowana instalacja do tego kodu silnika(CPMA).

Moje pytanie brzmi, jak to wygląda z wartością auta gdybym ją później sprzedawał? Instalacja zaniża czy zwiększa wartość pojazdu?

Tylko proszę nie pisać rzeczy w stylu ze to profanacja itp

Dzieki

Awatar elmacho
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    1975
    Kolor
    xxx
    LPG wartości auta nie zwiększy ( dla mnie zmniejszy ), co więcej pamiętaj, że masz silnik z wtryskiem bezpośrednim.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Awatar vixen03
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Zwiekszyc raczej nie zwiekszy, lecz z doświadczenia wiem ze latwiej sprzedać pozniej, kazdy sie wystrzega gazu itp a jak sprzedajesz auto to co 2 osoba dzwoniaca dopytuje czy jest jak nie ma to wiekszosc nie zainteresowana, więc moim zdaniem łatwiej poprostu spyrzedac pozniej jednak, tzn zawsze sie kupiec trafi ale moim zdaniem szybciej jak masz gaz, takie moje osobiste zdanie.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Awatar hubi_pl
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Łatwiej to sprzedać Dustera z lpg ale nie A5 Cabrio, takie auta rzadko są kupowane jako te jedyne w domu, tak więc imo zmniejszy zainteresowanie przyszłego odbiorcy.
    Ja w zeszłym roku szukałem cabrio i te z lpg do mnie nie przemawiały. Jest czarna tt na sprzedaż ponad rok i gościu nawet w tytule pisze ze ekonomiczne cabrio...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Haldex parts www.awdcarparts.com

Awatar kaba
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    260
    Rocznik
    2007
    Kolor
    LY9B
    Też uważam, że będzie trudniej sprzedać z LPG. Są auta, które się kupuje bez względu na spalanie.

Awatar vixen03
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Jak uwazacie, to bylo moje subiektywne zdanie z doswiadczenia ze sprzedawaniem swoich aut, ja gazu nie mam i nie mialem i fakt osobiscie np szukajac auta odrzucam auta z instalacja gazowa.

Awatar elmacho
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    1975
    Kolor
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
    Zwiekszyc raczej nie zwiekszy, lecz z doświadczenia wiem ze latwiej sprzedać pozniej, kazdy sie wystrzega gazu itp a jak sprzedajesz auto to co 2 osoba dzwoniaca dopytuje czy jest jak nie ma to wiekszosc nie zainteresowana, więc moim zdaniem łatwiej poprostu spyrzedac pozniej jednak, tzn zawsze sie kupiec trafi ale moim zdaniem szybciej jak masz gaz, takie moje osobiste zdanie.

Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
    Jak uwazacie, to bylo moje subiektywne zdanie z doswiadczenia ze sprzedawaniem swoich aut, ja gazu nie mam i nie mialem i fakt osobiscie np szukajac auta odrzucam auta z instalacja gazowa.

Czytasz to co piszesz?
    AUDI nie przestaje się kochać.

Awatar vixen03
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Pisze ze osobiście odrzucam auta z gazem, ale sprzedając auta to na 10 telefonow 8 zapytanie o gaz i jak nie mialo to dziękowali.
    Wiec nie rozumiem, może nie do konca skladnie cos napisalem z gory sry

londyn
    Pojemność
    brak
    KM
    211
    Rocznik
    2013
    Kolor
    Niebieski
    Dzieki wszystkim, rozumiem.

Zobaczę jeszcze co i jak, a jak znajdę trochę czasu to powrzucam foty do działu nasze auta

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów