Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Prośba o analizę logów 1.8t BAM 225 seria

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   NastÄ™pny post NastÄ™pny post
  1. #1
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    SkÄ…d
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    To normalne ze napiecie skacze do 4v jak zdejmiesz noge z gazu. Po zdjeciu nogi z gazu ECU zamyka wtryski a sonda pracuje w skrajnej wartosci bo jest skrajnie ubogo bo nie ma kompletnie paliwa - logiczne I tu krzywdy nie ma dla motoru bo on tylko schodzi z obrotow i sa to sytuacje chwilowe. Ja nie wiem dokladnie ile sond ma BAM ale latwo to mozesz sam sprawdzic. Poloz sie pod auto i zobacz czy masz sonde za katalizatorem, widac ja jak na dloni jak cos. Na forum jest napisane jak zrobic test obydwu sond na ich poprawnosc dzialania i sprawdzenie czy katalizator jeszcze daje rade.

    Szczerze mowiac to nie wiem czemu masz sonde tak bardzo na plusie (powinno byc ok 0.8v pod obciazeniem) 1v to granica bogato/ubogo a Ty masz 1.4v czyli ubogo.. przeplywka pracuje jak nalezy, zaplony masz idealnie na zerach, czasy wtryskow spadly po zmianie pompy znaczaco, turbo budzi sie szybko i trzyma zadane cisnienie praktycznie idealnie... kurde moze cos przeoczylem i Pawel albo ktos inny cos podpowie.. moze wtryski sa nie halo? ciezko mi powiedziec ale wyglada ze nie jest jeszcze tak jak byc powinno. Wydech masz 100% szczelny przed katalizatorem?? wszystkie uszczelki, zlacze elastyczne itd??
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 06-03-2020 o 05:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •