Jak w temacie.
Sprzedam fotele czarne ze swojej tt. Stan oceniam na prawie idealny a temu prawie bo zawsze mogło by być lepiej wszystko w nich działa poprawnie nie ma żadnych pęknięć przetarc dziur itp. Nie były malowane w pełni oryginalne. Sprzedam także boczki prawy lewy czarny. Podobnie ich stan oceniam na bardzo dobry. Wiadomo rączki są lekko wytarte i w sumie tyle. Boczki sprzedaje bez głośników bez 1 kapselka i bez tylnych styropianów. Wszystko bez problemu można przełożyć że swoich starych boczków. Jest to wersja nasza europejska nie żaden angol do boczków dodaje w pełni sprawne sterowanie lusterek jak i przełączniki szyb. Cały zestaw wymieniam tylko i wyłącznie dlatego że zakupiłem czerwona skórę. Zależy mi na czasie dlatego ze zbliża się wiosna i nie chce żeby leżały gdzieś w garażu bo wiadomo jak to jest...
Cena za fotele 300zl mogę dodać kanapę za free jesli ktoś chce u mnie jej nie ma z racji rozporka z tyłu.
Cena za boczki 100zl za sztukę.

Dodaje 1 zdj ogolone jesli ktos będzie poważnie zainteresowany zrobię dokładne wszystkiego.
20180828_190031_1280x720.jpg