Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z oświetleniem, przycisk blokady drzwi

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    53

    Problem z oświetleniem, przycisk blokady drzwi

    Witam.
    Nie znalazłem takiego problemu na forum. Mam problem z elektryką, a mianowicie:

    Oświetlenie wnętrza w podsufitce zaświecą się tylko po otwarciu drzwi lub po otwarciu auta pilotem. Nie reaguje totalnie na środkowy przełącznik w lampce. Wymienilem lampkę na używaną (podobno sprawną), ale nic się nie zmieniło.

    Poza tym przycisk blokady i otwierania drzwi (ten na tunelu środkowym) działa tylko wtedy gdy światło w podsufitce się świeci.

    Nie wiem czy towszystko ma jakiś związek ze sobą, ale szyba kierowcy nie domyka się podczas zamykania drzwi jeśli są one dłużej otwarte.

    Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem lub ma jakiś pomysł?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 12-02-2020 o 21:49

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    53
    Tak dla potomnych... Problem leżał w kodowaniu. Po zamknięciu drzwi znikało napięcie na lampce i w centralnym. Ktoś tak sobie zakodował bo głupio dołożył pod ten kanał podswietlenie led na nogi (które zresztą wymontowałem) Pozdro

  3. #3
    Awatar ImKritical
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    35
    Mam taki sam problem ze po zamknięciu drzwi znika napięcie w centralnym i w lampce, ale niestety nie mogę połączyć się z modułem komfortu po prostu nie odpowiada. Licznik tak samo się nie łączy w vagcomie, a jak był u Jerrego to nie było z nim żadnych problemów. Reszta w vagu łączy się normalnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •