Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Identyfikacja tarczy sprzęgła - TT 8N

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24

    Identyfikacja tarczy sprzęgła - TT 8N

    Cześć,
    W bagażniku pod kołem zapasowym odkryłem kilka części, kt?re sobie leżały. Poprzedni właściciel TT coś o tym wspominał ale zapomniałem i tak z tym jeździłem... 2 lata. Moglibyście pom?c mi w identyfikacji tarczy sprzęgła? Numery są niby czytelne ale fabrycznie nadrukowane tak, że mi, laikowi, za cholerę nie udało się tego odnaleźć w internecie. Czy to w og?le do TT-ki, ewentualnie jakiś namiar na identyczną w sklepie. Coś to w og?le warte? W samochodzie mam dwumasę powoli do wymiany, sprzęgło było robione z 60tys km temu (nie przeze mnie bo bym od razu z dwumasą robił) ale może przy okazji samą tarczę bez docisku by wrzucić?
    Załączone obrazki Załączone obrazki  

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black matt
    Posty
    900
    Wygląda na nową okładzinę tzw. Kevlarową. Może była obijana?
    Części TT 8N 225KM i R32

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    Nie wydaje mi się żeby była obijana (choć nie mam pewności). Do tych grat?w była "faktura" (a raczej potwierdzenie) z amazona, ktoś kupił sporo części i nie powymieniał. Niestety na fakturze były tylko og?lniki "tarcza sprzęgła LUK" bez symboli. Na Amazonie sprzedają tylko n?wki, raczej o obijaniu nie ma mowy. Powinien być to oryginał tylko nie wiem jak ją znaleźć bo te numery strasznie niewyraźne.
    Tak czy siak prosiłbym o ewentualne potwierdzenie, że do TT powinna pasować. Niestety zapomniałem ją zmierzyć a wrzuciłem już gdzieś do kartonu w piwnicy. Może jakiś spec po wyglądzie coś powie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •