Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zimowych hitów ciąg dalszy - buzzer cofania i światła

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264

    Zimowych hitów ciąg dalszy - buzzer cofania i światła

    Koledzy i koleżanki pomocy


    Kolejne elektryzujące hity w TT.

    1. Buzzer cofania zaczyna brzęczeć - tak trochę ale się nasila - kiedy wrzucę lewy kierunkowskaz. Zapewne gdzieś robi się zwarcie i tutaj moje pytanie. Gdzie jest on zlokalizowany i co go odpala - czujnik w skrzyni czy może światło cofania? Jak zacząć szukać przyczyny.

    2. Ten błąd:

    02745 - Bulb for Daytime Running Light; Left - mam założone ledy dzienne więc błąd jest prawie OK , na fisie mam błąd left i right parking light, tutaj tylko dla jednej strony :/


    02736 - Bulb for Tail/Fog Light; Left --- o ten głównie błąd mi chodzi - wszystkie światła działają i pojęcia nie mam dlaczego to tutaj wisi.
    010 - Open or Short to Plus

    Która to żarówka? Byłem przekonany że chodzi o trzecie światło stopu które przestało działać. Wymieniłem i problem pozostał. Nie mam pojęcia która się nie świeci. Na moje oko świeci się wszystko.


    Jest jedna rzecz która to wszystko łączy. Załączony LEWY kierunkowskaz i błąd po LEWEJ stronie. Mianowicie przy kablach w LEWEJ lampie coś było przykombinowane. Wspomniałem o tym w innym wątki i ktoś mi wyjaśnił że były problemy z palącymi się ścieżkami i robiło się "obejście".

    HELP!
    Ostatnio edytowane przez schabek17 ; 01-02-2020 o 15:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •