Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Faluja, skaczą obroty 1.8t bam

  1. #1

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebny
    Posty
    4

    Faluja, skaczą obroty 1.8t bam

    Część, mam problem u siebie w rx8 po swapie na 1.8t bam a mianowicie wolne obroty skacza miedzy 500 a 1300/1500. Chwile chodzi równo a nagle zaczynaja skakacz ciagle, raz na jakis czas trzyma mniej wiecej obroty przez kilka sekund i znow to samo. Co to może byc? Dolot jest szczelny, pekniety jest kolektor wydechowy przed samym turbem i to mocno ale czekam na flansze zeby wyspawac nowy i nie wiem czy to moze miec z tymi obrotami coś wspólnego a najbardziej co mnie martwi to jak zmieniłem rozrzad i łańcuch to na bank dobrze ustawilem ale podczas swapa gość co mi to robil powiedzial ze niby byl walek przestawiony o jeden zabek na lanuchu i ustawili go tak jak ma być, to moze byc przyczyna ze zle ustawili walek? Bo to jeszcze jedyna rzecz której nie sprawdzalem ????

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Vag i kanal 093 to bedzoe widac czy jest ok.
    Dziura w kolektorze raczej nie bedzie miala wplywu bo musiala by byc ogromna:/

  3. #3

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebny
    Posty
    4
    Spróbuję sie podpiac i sprawdze bo podejrzewam ze walki sa przestawione a dziura w kolektorze jest duza, turbo wisi mozna powiedizec na podporze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •