Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Lampy full LED problem.

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Racibórz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    6

    Lampy full LED problem.

    Cześć. Wmontowałem do mojej tt-tki nowe lampy LED, komplet, przód i tył. Według instrukcji to po prostu wpiąć wtyczkę i koniec. Okazało się jednak, że w tylnych lampach brak świateł przeciwmgłowych, poza tym jeśli są wyłączone postojówki i wcisnę hamulec to zapala się postojowe plus stop na klapie. Przy włączonych postojówkach i naciśnięciu hamulca świeci tylko światło stop na klapie, a postojówki świecą bez zmian. W lampie są osobne diody stop które nie świecą. Moje auto to anglik, może to ma znaczenie ale wątpię. Podejrzewam,że chodzi o kodowanie lub adaptację,w końcu orginalne lampy mają wspólną żarówkę od postoju i stopu. Lampy są całkiem nowe, testowane przed wysyłką. Ktoś może pomóc? Mam dostęp do VCDS. I druga sprawa: Da się zrobić tak, żeby po odpaleniu ledy same się zapalały, najlepiej przód i tył? Pozdrawiam.

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jeśli dobrze zrozumiałem, to zamontowałeś nieoryginalne reflektory przednie i lampy tylne do TT 8J? I oczywiście oczekujesz, że ktoś tutaj wie, jak są zbudowane, na jakim schemacie elektrycznym?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Racibórz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    6
    Nie mam żadnej dokumentacji ani schematów. Może po prostu ktoś miał do czynienia z czymś podobnym? Jak to coś da to wykręcę lampę i zrobię zdjęcie okablowania i wtyczki.
    Klosz wygląda tak :
    https://images.app.goo.gl/vvskE6P2ZutyftoJ9
    Ostatnio edytowane przez jean6 ; 27-01-2020 o 17:55

  4. #4
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez jean6 Zobacz posta
    Nie mam żadnej dokumentacji ani schematów. Może po prostu ktoś miał do czynienia z czymś podobnym? Jak to coś da to wykręcę lampę i zrobię zdjęcie okablowania i wtyczki.
    Klosz wygląda tak :
    https://images.app.goo.gl/vvskE6P2ZutyftoJ9
    Na "pocieszenie" dodam od siebie, że nie Ty pierwszy masz problem z tymi lampami, także pewnie bez porządnego fachowca nie obejdzie się, który w ogóle będzie chciał się tego podjąć...

  5. #5

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Racibórz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrny
    Posty
    6
    OK,dzisiaj ładna pogoda więc pojechałem na działkę z VCDS-em i doszedłem w końcu o co chodzi. W długim kodowaniu - 09 Centr.Zesp.Elektr. w kodowaniu długim w bajcie 3 zamienić pierwsze zero na jedynkę, co aktywuje w światłach stop ustawienie pełnych ringów.Teraz lampy świecą pięknie. Pzdr.

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    Dębica
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    2
    Przednie lampy też zmieniałeś? Jak tak to jak zmieniałeś silniczek lamp to wszystko pasowało? Bo u mnie trzpień nie sięga do mocowania i nie wiem co zrobić. I czy po wymianie lamp trzeba kodować xenony by się włączały?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •