Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Sprzedam zegary mk1 o numerze 8N1 920 880 H

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Sprzedam zegary mk1 o numerze 8N1 920 880 H

    Sprzedam zegary z mojej tt którą mam już ponad 11 lat. Zegary są z europy oczywiście i auto na nich przejechało 190 tys z jakims groszem. Ich numer to 8N1920880H. Kilka lat temu miałem z nimi problemy. Walczył Jerry potem animex a ostatnich szlifów dokonał annubis.
    Ich problemy zostały opanowane w 100% i ostatnie ich lata użytkowania były bez najmniejszych zastrzeżeń i gdy ucieszony że już z zegarami na długie lata mam spokój to okazało się że muszę się z nimi rozstać bo do mojej tt muszą wpaść z anglika ( cały swap na r32 i zegary niestety też) . W zegarach wynienione było;
    -nowy fis
    -wszystkie silniczki krokowe
    -procesor
    Ponadto usuniete wszystkie zimne luty, diody które gorzej świeciły. Marudziłem koledze annubis że te zegary mają być na tip top i wszystko co mu się rzuci w oczy żeby naprawiał i tak właśnie było co sam pewnie potwierdzi a teraz się właśnie wkurza bo lepi moje z angola aby wyglądały jak trzeba...
    20200127_103857.jpg
    Cena jaka mnie interesuje za nie to 5 stówek. To tylko namiastka kosztów jakie poniosłem by je doprowadzić do ideału i taniej nie sprzedam. Najwyżej poczekają na kogoś kto chce mieć spokój z zegarami na ładnych kilka lat..
    Moja diódka od shiftlight jest demontowana bez ingerencji ale zdejme jak sie pojawi klient

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Zegary z mojej teśki wersja EU są już sprzedane ale mam jeszcze jednego zdrowego anglika za niższą cenę . Ogłoszenie jest tutaj:
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...-TT-itp/page19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •