Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Audi TT 8n - duszenie, kopcenie, wysokie spalanie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2020
    Płeć
    Skąd
    slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    10

    Audi TT 8n - duszenie, kopcenie, wysokie spalanie

    Witam,
    samochód od niedawna TT 99 rok, zaczął dziwnie chodzić - jet słabszy, szarpie, nierówno chodzi zwłaszcza jak stoi w miejscu to to widać/czuć, zaczął kopcić dziwnie (zapach też taki inny niż zawsze) + rura jest okopcona ciemnym nalotem i do tego zaczął sporo palić. Zdarza mu się też zgasnąć. Zauważyłem, że często jak postoi trochę to chwilowo jest lepiej, jak się rozgrzeje to tragedia.

    Byłem u jednego mechanika i coś poczyścił ale stwierdził, że nie wie co to i trzeba będzie zacząć od wymiany świec i szukać w razie czego dalej. Podobno na komputrze nic nie wysokoczyło.

    Panowie i Panie - doradźcie co to może być, co jest duża szansa co może to powodować bo szczerze powiedziawszy jak usłyszałem że mechanik nie wie to od razu mam żółtą lampkę, że będzie kolejno szukał, wymieniał i pół auta wymienię zanim znajdzie przyczynę (a ja pójdę finansowo z torbami).

    Jeśli chodzi o spalanie - tankuję za 50 zł i pokazuje mi że to wystarczy na 50km, na chłopski rozum powinno być min 2x więcej km.

    Pomóżcie abym mógł mechanika jakoś nakierować Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowane przez czarnett ; 12-01-2020 o 14:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •