Cześć,

Jako że był troche zastój, bo gdzieś była chęć sprzedaży, z kilku powodów, jednym z nich była niekoniecznie chęć do montażu LPG w tym autku, bo będę zmieniał pracę i niestety służbówce mówię PaPa No, ale że ludzie dzwonili z takimi śmiesznymi ofertami, że najchętniej za 25tys by wzieli auto, którego jednak trochę się naszukałem i pod względem wyposażenia jest bardzo dobrze, to sobie i im narazie podziękuję i TT zostanie przynajmniej przez okres dopóki podtlenek LPG się nie zwróci.

Rzeczy wykonane w jakiś ostatnich miesiącach:

- Nowe tarcze i klocki zarówno z przodu jak i tyłu
- Nowy czujnik połozenia wału korbowego (zaskoczyło pewnego dnia szarpiąc po zapłonie)
- Zakupiłem śrubki regulacyjne reflektora (dwie z nich były zapieczone i kontra nie działała która miała dociągać lampę od dołu)
- Nowe żarniki BOSMA 6000K (miały być osramy, ale już durne te co kupiłem były drogie, a ponad 400 zł jakoś mi się nie widziało za osramy)
- Wpadły LEDy wsteczne ponownie, bo moje poszły do kobiety do autka, zatem dziś były wmontowane na nowo

A dosłownie zmiana z wczoraj, przed:



Po:



Więc kolejny element układanki doszedł i bardzo mnie cieszy
Zamówiłem również boczki z alcantarą, ale były UK, liczyłem że je przełoże, lecz nie przewidziałem jednej opcji z przyciskami od wlewu/bagażnika, a nie widzę tam opcji żeby to wyciągnąć, więc miałbym guziki u pasażera, więc boczki idą do odsyłki i będę czekał na jakąś okazje. No a w poniędziałek TT trafia pod podtlenek azotu, więc napewno będzie większa uciecha, jeśli chodzi o ekonomikę jazdy, zwłaszcza jeśli o dojazd do pracy chodzi, którego wcześniej nie było.

Pozdro