Pokaż wyniki od 1 do 15 z 68

Wątek: 8J VR6 w DSG

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196

    8J VR6 w DSG

    Hej,


    Po długim szukaniu i oczekiwaniu na znalezienie auTTka wreszcie mogę dołączyć myślę pełnoprawnie do rodzinki TT

    W skrócie ideałów nie ma, ale po przejrzeniu historii płatnej auTTka, miała tylko jedną stłuczkę z niedużą wartością szkody, więc IMO lepiej nie mogłem trafić, patrząc na stojące truchła na otomoto.
    Jako, że był jeden dzień wolny od pracy (czyt. niedziela) skoczyłem nad morze z dużym ryzykiem, że zmarnuję czas i pieniądze, ale uważam, że to była jedna z lepszych decyzji mojego życia pełnego złych wyborów
    Miałem zamiar kupić z czujnikiem zmierzchu, DSG jak i PDC tył no i się udało

    Coś o auTTKu:

    - Rok produkcji : 2007 r.
    - Światła automatyczne
    - Światła Bi-Xenon
    - Czujniki parkowania tył
    - Lusterko fotochromatyczne
    - Podgrzewane fotele
    - DSG

    Z wad czego mi brakuje to jakikolwiek S-Line zew/wew jak i składanych lusterek. Chociaż jeśli o S-Line napewno to przeboleje, zwłaszcza, że za niedługo wpadnie jakiś bodykit
    Z rzeczy do zrobienia to termostat (pewnie zrobię w wolny dzień od pracy) oraz świeci błąd od hamulców, klocki były zmieniane przez poprzednika, zatem będzie trzeba zczytać błąd i zerknąć o co chodzi
    Już jutro jestem umówiony na przyciemnianie szyb (trójkąty i tylna) zatem, na pewno pierwsze zmiany wizualne będą już jutro.

    Kilka fotek:







    AuTTko na pewno wygląda skromnie, ale myślę że dość szybko się to zmieni, w związku z czym zapraszam do obserwowania i udzielania się w dyskusji

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Mateov ; 02-01-2020 o 17:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •