Witam ponownie po "krótkiej przerwie" :

TT jakiś czas temu waliła błędem B1S1 chociaż nie było czuć żadnych spadków mocy, gdy Check wyskakiwał, ale sam fakt denerwowania kontrolką poszła TT na mały serwis:

- Nowa sonda NGK przed katem
- Nowe świeczki zapłonowe Bosch
- Nowe rolki + pasek wielorowkowy (poprzedni był na ostatnich tchnieniach życia)

Uporałem się też jakiś czas temu (mam nadzieje) z urywającymi się klamkami od otwierania maski - finalnie zauważyłem, że strasznie ciężko chodzi mechanizm na pasie przednim, więc mechanizm przesmarowany i odpukać wszystko jest okej

Jakiś czas temu szukałem chyba myślę znanego dla większości osób "KITu" za fotelami, żeby pozbyć się draństwa w postaci bezużytecznej ładowarki, więc szukałem któregoś dnia tego elementu, czy to alli czy to ebay i chyba cały taki zestaw kosztował z 90zł, a przy głupocie szukałem czarnego elementu tunelu (bo gdzieś tam w planach jest czarny środek - dywanów szukałem, ale cięzka sprawa, więc narazie podłoga zostaje) i znalazłem za mniej niż tamten zestaw na telefon, wraz z konsolą, więc grzechem było nie wziąc całości Także poniżej kilka zdjęć z operacji:









Dla mnie mod na duży plus, raz że czarne ładniejsze dla oczu, a dwa że jest gdzie trzymać telefon

Z rzeczy z którymi się borykam to durny komunikat o spalonej postojówce, któregoś dnia wyskoczył błąd, więc wyciagnalem lampe i spalona była i wkładałem już kilka żarówek i żadna nie bangla, więc chyba to tak zostanie dopóki nie wpadną lampy ledowe...

Chyba tyle pozdro !