Witam,

Środek doczekał się kompletu czarnego, wpadły angliki, bo EU nie widać, podmieniłem tylko isofix z pasażerem i zapinki pasów z moich starych foteli i jest wreszcie czarna Alcantara podgrzewana, jedyny minus że nie ma sterowania lędźwiami, a w poprzednim było, ale to akurat dla mnie najmniej ważne, liczy się że fotele grzeją. Po zmontowaniu był problem, bo nie działały żadne funkcje, boczki były z 2008 roku, moje fabryczne z 2007, myślałem że zmiana wiązek była później, ale widocznie nie. Po przerzuceniu starych wiązek wszystko śmiga. Przy okazji demontażu tapicerki, udało się mi wyregulować szyby obie i chyba jest idealnie, miałem się udać do @elmacho, ale udało się w 10 min na podstawie tutoriala z YT i była okazja przetestować na autostradzie do Krakowa i grama świstu nie słychać, zatem temat zakończony, aczkolwiek muszę kupić uszczelkę drzwi kierowcy, raczej używaną bo odkąd samochód kupiłem u dołu jest lekko poszarpana, będzie widoczne na zdjęciach

Środek jeden z foteli jak bedzie cieplej bedzie trzeba trochę przeprać, a co do środka do szczęścia brakuje mi tyłko gałki S-tronic z TTS'a/S-line'a.

Kilka fotek:









Pozdrawiam