Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Audi 1.8T 225km quattro 2003 coupe

  1. #1

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9

    Audi 1.8T 225km quattro 2003 coupe

    Dzień dobry,

    Posiadam na sprzedaż audi TT 1.8T, oznaczenie silnika BAM, 225km, quattro, 2003 rok, w kolorze srebrnym.
    Auto zakupiłem od forumowicza, wchodząc w ogłoszenie, można dokładnie przeczytać co było zrobione w samochodzie. (link do poprzedniej aukcji: https://www.klubtt.pl/showthread.php...-27400-z%C5%82).
    Stan auta oceniam na bardzo dobry pod względem mechanicznym oraz wizualnym. Poprzedni właściciel mocno zainwestował w samochód (na wszystko posiadam faktury), z mojej strony mogę dodać, że wymieniłem tylne amortyzatory, tuleje wahaczy, olej (Motul 300V Chrono) i filtry oraz ściągnąłem wszystkie naklejki i przyciemniłem szyby.
    Auto posiada wymienione węże dolotowe na silikonowe. Filtr powietrza jest standardowy, posiadam również stożkowy KN. Fotele skórzane, mieszek oraz kierownica są regularnie konserwowane za pomocą odżywki MEGUIAR'S Gold Class Rich Leather.
    Auto ma 114 tys. przebiegu, jednak będąc uczciwym, prawdziwy przebieg może być wyższy o 50 tys. Auto było sprawdzane w Audi Centrum w Poznaniu (byłem również we Wrocławiu), natomiast ze względu na RODO(?), dokumenty samochodu nie mogły zostać przekazane. Wszystkie poprawki blacharsko-lakiernicze były realizowane w autoryzowanych serwisach w Niemczech. Auto posiada historię bezwypadkową.
    Mankamentem samochodu są drobne rysy po kamieniach lub drzwiach innych samochodów (auto użytkowane regularnie), mechanizm domykania szyby od strony kierowcy, który nie jest bardzo uciążliwy (szyba podnosi i opuszcza się bez problemu). Niestety w ostatnim czasie po wizycie u mechanika, której celem była naprawa nieświecących żarówek (przetarty przewód przetwornicy) szyba pękła (temperatura, wiek szyby lub ingerencja mechanika, jednak nie ma możliwości udowodnienia) od strony kierowcy. Są to jedyne na ten moment rzeczy do poprawy, których nie udało mi się jeszcze skorygować.
    Na ten moment przejechałem autem ok. 8tys. km (jest używane jako drugie). Audi jeździ tylko na benzynie 98. Sprzedaję ze względów finansowych oraz w przyszłości mam w planach sprzedaż 2-ego samochodu oraz zakup czegoś większego. Samochód daje dużą frajdę podczas jazdy, przy spokojnej jeździe nie jest narowisty oraz potrafi spalić relatywnie mało paliwa (nawet poniżej 9 litrów). Silnik bardzo elastyczny i praktycznie bezobsługowy (oprócz standardowej eksploatacji). Nie jest to samochód szykowany na handel, mogę z czystym sumieniem polecić jako bazę do ew. dalszych przeróbek lub samej jazdy.
    Więcej informacji jestem w stanie udzielić telefonicznie, na pewno nie ukryję żadnego szczegółu. Samochód ze względu na swój stan jest w stanie sam się obronić.
    Nr tel. 698-679-489.
    Cena wyjściowa jaka mnie interesuje to 25.000.



















    Ostatnio edytowane przez marcinh ; 22-12-2019 o 18:59

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Pozmieniaj linki, tak aby pokazywało zdjęcia na forum. Na imageshack powinny być gotowe linki przy tych fotkach.

  3. #3

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Aktualizacja: przednia szyba została wymieniona na nową, cena dla użytkowników forum 23.500.

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2020
    Płeć
    Skąd
    Dolnośląskie
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    1
    Oferta dalej jest aktualna?

  5. #5

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Oferta jest aktualna, cena to 22.000 do negocjacji.

  6. #6

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Auto sprzedane, temat zamknięty.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •