Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wyświetlacz HUD

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Dzisiaj zrobię zdjęcia wszystkich opcji... Jeśli ktoś byłby chętny na urządzenie to zapraszam na priv... Najpierw jednak je trochę po testuję

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Na końcu znajdziecie link do filmiku na youtube który wykonałem w czasie jazdy. Aby zaoszczędzić Wam pisania o tym, że było to niebezpieczne z góry uprzedzam, że ręce miałem wolne. Telefon umieściłem w uchwycie kupionym za 4 zł montowanym na kierownicy. Po prostu zamiast wewnątrz obrysu koła, umieściłem go na zewnątrz.
    Dla zademonstrowania działania alarmów jeden ustawiłem przy prędkości 120km/h drugi przy 130km/h.
    Wadą tych ostrzeżeń jest to, że gdy cały czas oscylujemy przy tych prędkościach to buczy praktycznie non stop ))

    Pod linkiem dla porównania zamieściłem zdjęcie wykonane w czasie wakacyjnej podróży z zastosowaniem telefonu jako wyświetlacza dla nawigacji działającej w opcji HUD. Na szybie jest naklejona specjalna folia która powoduje, że odbicie nie ma rozmycia które występuje bez folii.

    Kolejnym plusem jest widoczność w dzień, a nawet pod słońce które bardzo ładnie dzisiaj świeciło.Był moment że znajdowało się już nisko a ja jechałem dokładnie na wprost. Żadnych refleksów czy trudności z odczytaniem wskazań. Urządzenie ma wbudowany czujnik zmierzchowy i steruje natężeniem jasności wyświetlacza.
    Bardzo dobrze zaobserwowałem to gdy wjechałem na podziemny parking by po miesiącu odpalić garażowanego tam przez zimę MGF-a.

    Zdjęcia:
    Starałem się ustawić telefon +/- tak jak to widzę z pozycji kierowcy, a dzięki funkcji Live Focus udało mi się uchwycić rzeczywistą wielkość.
    Na jednym z nich widać jak mam dobre ładowanie. To efekt wymiany dzień wcześniej regulatora napięcia. Zrobiłem materiał zdjęciowy z samodzielnej wymiany, w którym też opiszę jak szybko zdiagnozować usterkę.












    LINK DO FILMIKU
    https://youtu.be/WANYcrfrKek

    Ostatnio edytowane przez Lars ; 17-12-2019 o 15:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •