Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: Lubicie dawac nauczki na ulicach?

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    no jeśli chodzi o najbardziej nieudacznych kierowców to najczęściej można ich spotkać także renault thalia, wszystkie fiaty (łącznie z moim Ojczulkiem, który z racji na swój wiek już nie jeździ jak kiedyś a dziś nie da sobie powiedzieć, że jest niedzielnym kierowcą).
    Natomiast jeśli chodzi o "podpuchy" to też często lubie (choć moja tetka ma tylko 180PS) "sprowadzać na ziemię" jakichś gówniarzy w golfikach, delfinach civicach itp., ale czasem poprostu ignoruję takie zaczepki, gdyż nie przystoi naszej marce ścigać się z szaleńcami i pseudo kozaczyć na drodze!!!
    dzi? ma j? Aldona

  2. #17

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    11
    Nie przystoi nam kozaczyc dlatego to nie my zaczepiamy ale jak ktos sie o to uslinie prosi to dlaczego nie sprowadzic go na ziemie?

  3. #18

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    44
    jakies 2 tygodnie temu poirytowal mnie klient w czerwonej lagunie tautsia z laska na pokladzie, chyba chcial sie pochwalic dziewczynie ze jest w stanie dogonic TT, ja jechalem w miare wolno, problemy zaczely sie przy hamowaniu na swiatłach, gdyby pas do skrety w lewo nie byl wolny byloby po bagazniku...
    denerwuja mnie tacy klienci... jedziesz na 2 klient juz przerzuca na 4 i mysli ze jest tak szybki jak ty .

    odnosnie golfiarzy i civikow , pierwsi mysla ze jak juz kupili nakladki na pedaly od TT to sa fajni, a ci drudzy naogladali sie za duzo filmow typu " szybcy i..."

    odnosnie kozaczenia, najlepsze sa pary ... 2 klientow i 2 laski, juz kilka razy widzialem jak chlopaki chcialy popisac sie przed dziewczynami... chcieli dobrze, a wyszlo jak zwykle

  4. #19
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Kurcze czytam to i czytam aż łezka w oku się kręci... i tęsknota za TT, bo póki co stoi w warsztacie znowu.... bleee

    Ale ja szczerze powiedziawszy nienawidzę starszych ludzi za kiewonicą którzy jeżdżą jak cioty, ledwo zipie matizem(lub innym tego pokroju) jadąc pasem szybkiego ruchu 50'siątką, a największe wpadki i gafy zdarzają się z rąk kobiet - a to stanie na środku pasa otwierając drzwi kierowcy bez patrzenia wysiadając prawie pod moje koła, nie generalizując oczywiście patrząc na to z dystansem. Bo niektóre babki naprawdę dobrze prowadzą.

    Kolesie też czasami mają sporo do zarzucenia jak się popisują. Zawsze najbardziej mnie rozśmieszają civiki z tłumikiem o średnicy studzienki kanalizacyjnej - przyspieszenie 15 sek do setki a 10x głośniejszy od mustanga przy pełnych obrotach aż się prosi żeby mu pomachać

  5. #20
    Awatar Boberro
    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    140
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    31
    no może 180 KM w takiej tt to nie brzmi jak nie wiadomo co ale autko jest w miarę lekkie hehe ostatnio się ciełem z a8 4.2 na starcie oczywiście strzał ze sprzęgła i prowadzenie oczywiście a8 szybko mnie doszło wyprzedziło ale na rondzie i kostce powstańców we wrocku tt górą znowu masa auta zagrała swoje

  6. #21

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Lekkie? wlasnie chyba jak na tak male auto to jest calkiem ciezkie zwlaszcza z quattro

  7. #22
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    mnie najbardziej wnerwiaja kierowcy autobusow - te j*****ce tyle razy wymusily na mnie pierszenwstwo ze az sie plakac chce.

    swoja droga nie zaczepiam innych bo uwazam to za smieszne i nie uwazam by 180km w 1.8t bez quattro moglo byc jakimkolwiek postrachem dla innych samochodow... jednak jak mnie ktos zaczepia to nie odmawiam :P

    mnostwo starszych be-em-ek mnie zaczepia - ostatnio jade sobie z panna spokojnie gdzies kolo 70 km/h (jakis chillout po dlugim dniu) a jakis gosciu z **** w starej bejcy dogania mnie, wyrownuje i sie k***a lampi i zaczyna wyprzedzac pełną parą.... no i jakis zwierzecy instynkt mna poruszyl - redukcja, gaz i zniknal mi w lusterku....

    Rozwalaja mnie tez babki ktore nie umieja jezdzic (respect dla tych co potrafia) - jedzie ci sierota lewym pasem 70km/h przy ogarniczeniu 80 - wyprzedzam "myslac boze co to za ludź ten samochod prowadzi" .... doganiam auto a tam kobieta wiek 20-65 i normalnie przerazenie w oczach... kierownica krzyczy "powietrza!!!"... lusterka ustawione tak ze w kazdym widzi po przynajmniej polowce samochodu i boi sie spojrzec na moj wyzywajacy wzrok bojac sie stracic kontrole...

    chociaz wtedy ją usprawiedliwiam tym, ze to przeciez nie jej wina ze jakis imbecyl ją przepuscil na egzaminie prawa jazdy i ktos ją okradł w szkole nauki jazdy okłamując ją, że swietnie jezdzi i ze da sobie rady (oczywiscie dodajac zeby unikala parkowania rownoleglego).

  8. #23

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Maru

    swoja droga nie zaczepiam innych bo uwazam to za smieszne i nie uwazam by 180km w 1.8t bez quattro moglo byc jakimkolwiek postrachem dla innych samochodow... jednak jak mnie ktos zaczepia to nie odmawiam :P
    mysle, ze nawet 180tka daje rade na polskich drogach

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A dobrze podkręcona juz nie tylko daje rade a nawet sieje postrach
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    sry za OT - ale zuczek, podalbys gg lub nr tel ? bo mam pare pytan na temat "mocniejszej jazdy" i tuningu.
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  11. #26

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Maru, zapytaj ArTTura albo Pawła
    NO RISK,
    NO FUN.

  12. #27

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    8
    jak kupiłem TT to też czułem ze w razie czego to nie bedzie problemu z daniem komus nauczki
    Jeśli chodzi i wcześniej opisane punta renówki itp to moze i tak

    Ale ostatnio niezle sie nadziałem koleś jechał nissanem SX200 i troszke mi drogę zajechał i wogole coś tak nie pewnie jechał. Pomyślałem wyprzedzę go i pojade sobie z przodu zdala od niego
    Nie udało sie zniszczył mnie od razu jak tylko zdedukowałem bieg i wcisnołem gaz w podłogę. Czułem sie jak bym stał w miejscu

    Innym razem koleś zielonym civic coupe podjechał obok mnie na światłach i zaczoł gazować i z uśmiechem kiwnoł głową. te civic (2d coupe) jak doskonale wiem seryjnie najmocniejszy silnik miały 1.6 125KM. Na starcie byłem z przodu no bo w końcu quatro ale po 20m gość zrównał sie ze mną i odjechał daleko oj daleko przede mnie zapewne miał zrobionego swapa na inny silnik hondy. taki SILENT KILLER bo z zewnątrz nie pozorny.

    Od tamtej pory jestem pełen pokory i uważam komu daje nauczkę

  13. #28
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    MANIAK, nie był to czasem bordowy SX200 na KMY ..??

  14. #29
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez MANIAK
    jak kupiłem TT to też czułem ze w razie czego to nie bedzie problemu z daniem komus nauczki
    Jeśli chodzi i wcześniej opisane punta renówki itp to moze i tak

    Ale ostatnio niezle sie nadziałem koleś jechał nissanem SX200 i troszke mi drogę zajechał i wogole coś tak nie pewnie jechał. Pomyślałem wyprzedzę go i pojade sobie z przodu zdala od niego
    Nie udało sie zniszczył mnie od razu jak tylko zdedukowałem bieg i wcisnołem gaz w podłogę. Czułem sie jak bym stał w miejscu

    Innym razem koleś zielonym civic coupe podjechał obok mnie na światłach i zaczoł gazować i z uśmiechem kiwnoł głową. te civic (2d coupe) jak doskonale wiem seryjnie najmocniejszy silnik miały 1.6 125KM. Na starcie byłem z przodu no bo w końcu quatro ale po 20m gość zrównał sie ze mną i odjechał daleko oj daleko przede mnie zapewne miał zrobionego swapa na inny silnik hondy. taki SILENT KILLER bo z zewnątrz nie pozorny.

    Od tamtej pory jestem pełen pokory i uważam komu daje nauczkę
    moze z twoja TT jest cos nie tak

  15. #30

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez lambo
    MANIAK, nie był to czasem bordowy SX200 na KMY ..??
    Bardzo prawdopodobne że to był ten. Numeru nie pamiętam ale był bordowy
    Cytat Zamieszczone przez BarTTek
    moze z twoja TT jest cos nie tak
    Może też bym tak myślał ale kumpel z okolic Krk ma taką sama sztukę też pełna seria i jadą tak samo.
    Z resztą na rybitwach czasem bywałem wieczorami i nie mam watpliwosci ze idzie do przodu tak jak trzeba.

Podobne wątki

  1. dlaczego tak mało audi TT na ulicach?
    Przez piotrek255 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-07-2008, 09:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •