Hej,

Też się męczę z podobnym problemem w liczniku. U mnie dodatkowo podświetlenie wnętrza czasami działa, czasami nie. Nie jestem pewien, ale z tego co wyczytałem na forum, problemem może być procesor. Jerry pisał parę razy na forum, że uszkodzone procesory przy niższej temperaturze zaczynają głupieć i potem są takie kwiatki.

Też mam ten model licznika co Ty. Znalazłem tez coś, co mnie zdołowało i nie wiem co robić dalej:

Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
A najgorzej jest jak problem jest fatalny (szczególnie w licznikach 8N1 920 880 z modelu rocznika 2001 - z jasno-seledynową płytą główną gdzie są bardzo skąpo cynowane układy SMD), wtedy szukanie kilkunastu zimnych lutów na płycie może się przeciągnąć w miesiące...był już u mnie taki przypadek na forum i aktualnie męczy mnie kolejny...nie tylko wkurzony jest właściciel, ale i ja bo ile razy licznik do mnie trafia/przyjeżdża to zaczyna wszystko działać a potem jak wróci na auto to jest "bryndza" :/
I jestem w kropce. Nie wiem czy w ogóle opłaca się naprawiać ten fatalny licznik. Samego Jerrego męczyłem już na pw tyle, że mi już zwyczajnie głupio go zalewać pytaniami.

Aktualnie jestem na takim poziomie frustracji, że myślę czy nie wywalić immobilizera i zamiast licznika wstawić coś uniwersalnego, może by wpadł jakiś ecumaster albo coś opartego na raspberry pi.. Po raz kolejny mam dość tego auta.