Łaaa ale pytań.
- Nagrzanie licznika nic Ci nie powie, możesz mieć zimne luty jak i kończącą się motorolę więc to raczej nie jest dobry pomysł ale jak tam uważasz, każdy ma swoje pomysły na testowanie.
- Ten programator się nie nadaje.
- Można oczywiście uszkodzić "procesorek" na wiele sposobów - sam przetrenowałem jeden
- Freescale to po prostu następca(Freescale Semiconductor to firma wydzielona przez Motorolę), przejął produkcje Motoroli więc i logo się zmieniło. Swojego czasu było bardzo dużo podróbek,
ludki sprzedawali kostki plastiku z wgrzanymi nóżkami lub nie dające się programować/nie działające odpady z linii - mam kilka
- Procesory występują w różnych maskach, nie tylko 2J74Y w zależności od licznika i niestety spotkałem się że 2 z nich nie są kompatybilne- maja inne sterowanie.
musisz zerknąć na swoj i taki sam użyć lub sprawdzić kompatybilność. Jeśli wlutujesz zły, licznik może żyć własnym życiem lub kilka funkcji nie będzie działać.
Generalnie te liczniki to lekkie bagno bo zdarza się że jak ruszysz jedno to sypie się drugie i wariuje trzecie, dlatego kibicuje Jerremu bo czasem trzeba posiedziec nad tym.