Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: wymiana licznika full fis 8n1920880a

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    dabrowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    black
    Posty
    70
    dziekuje

    no nic pozostaje mi probowac naprawic ten co mam bo ceny tego modelu licznika to jakis zart.....

    poprawilem wiekszosc bolaczek, silniczki juz nie glupieja, chyba objawem byl zimny lut.

    teraz mam kolejny problem. przestalo mi dzialac biale podswietlenie tarcz. wszystko dziala procz bialych diod. jak wlaczam swiatla w samochodzie to powinny sie zaswiecic a jedyne co sie dzieje na liczniku to zaswieca sie kontrolka swiatel. luty na diodach i rezystorach poprawialem ale dalej nic.

    na internecie pisza cos o bezpieczniku 23. czy on moze byc powodem ze przestalo mi dzialac podswietlenie w liczniku? w jaki sposob szukac usterki w liczniku??

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Annubis moglbym cie pomeczyc na pw? bardzo chcialbym ten licznik naprawic. oczywiscie moge zaplacic za konsultacje.. nie wiem juz o co chodzi z tym podswietleniem

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    teraz zauwazylem ze czerwone podswietlenie w kabinie mi zaczelo dzialac. mam na mysli np. climatronik, wlacznik swiatel i tak dalej. wczesniej nie dzialalo to wcale, ale za to dzialalo biale podswietlenie zegarow. moze to ma jakis zwiazek ze soba? sprawdzilem bezpieczniki i niestety wszystko jest okej. sa dwa bezpieczniki, jeden od podswietlenia licznika i drugi od zasilania calego bezpiecznika chyba. nie mam juz pomyslu co moze byc nie tak, jestem zfrustrowany na maxa na te auto
    Ostatnio edytowane przez cyna ; 19-11-2019 o 12:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •