Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: wymiana licznika full fis 8n1920880a

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    dabrowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    black
    Posty
    70

    wymiana licznika full fis 8n1920880a

    witajcie

    mam w swojej tt licznik o oznaczeniu 8N1920880A - CAN z pelnym fisem. silnik 1.8t manual ajq

    Nazwa:  76695062_430713360975638_34599 (1).jpg
Wyświetleń: 556
Rozmiar:  158.0 KB

    zaczely mi glupiec wskazniki i okazalo sie ze niestety plytka drukowana byla naprawiana przez poprzedniego wlasciciela, fuszerka totalna, jakies kable lutowal bo sciezki byly "skorodowane" i ogolnie masakra.

    nie chce go naprawiac bo to nie ma sensu.. chce miec sprawny licznik ktory nie byl tak januszowo naprawiony. cholera mnie bierze jak widze jak ktos to naprawil. nie wiem jak to dzialalo.

    w zwiazku z tym mam pytania. sa jakies liczniki kompatybilne z tym moim, czy trzeba znalezc identyczny?

    jak to jest z tym pinem? bo ponoc jak jest uzywany licznik to juz nie da rady go zaadaptowac u siebie?

    w skrocie co ja mam teraz zrobic zeby moc uzyc nowego licznika? czy jak kupie kompatybilny i przelutuje procesor lub inne potrzebne kosci, to
    zadziala?

    tutaj jest post na elektrodzie i ponoc po przelutowaniu dwoch kosci nie trzeba przepisywac pinu i licznik dziala - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3360234.html

    czy licznik 8N2920980A bedzie kompatybilny z 8N1920880A?


    "Trzeba wylutowac procesor, przeczytac ETL cala zawartosc, zaprogramowac do nowego procka, wlutowac nowy do licznika i cieszyc sie dzialajacym licznikiem." - czy to jest rozwiazanie problemu?
    Ostatnio edytowane przez cyna ; 18-11-2019 o 00:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •