Ten temat przewijał się już w kilku tematach na tym forum.
Gdzieś kiedyś były na Brytyjskim E-bay-u ale kosztowały kosmiczne pieniądze, ktoś coś przerabiał, ktoś coś próbował, ale nikt nie zrobił nic
ogólnie dostępnego.
Moje umiejętności z grafiki wektorowej nie pozwalały wykonać tego samodzielnie, dlatego zleciłem wykonanie odpłatne wykonanie rysunku który pozwoli na eksperymenty z różnymi tworzywami, ewentualnie foliami.
Na tą chwilę próbnie wykonane są z mlecznej plexi.
Oczywiście w tej technice klosze będą płaskie, bez przetłoczenia, gdyż aby były takie jak oryginał musiałaby być wykonana forma a to koszt ok 30tys +
Tak się złożyło że w mojej okolicy są chyba najtańsze lampy na allegro których stanę się w poniedziałek właścicielem.
Jeśli projekt się powiedzie a Wam przypadnie do gustu to będziemy mieli tani zamiennik który powinien idealnie pasować w oryginalne mocowanie.
Przy zastosowaniu dwu funkcyjnej żarówki led i przekaźnika, każdy kto będzie miał na to ochotę będzie mógł za trochę ponad 100zł wliczając żarówki mieć światła do jazdy dziennej, które by spełniały przepisy i homologację lampy będą także postojówkami w oryginalnej lampie...
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Oczywiście będę Was w tym miejscu informował o postępach.