Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Sprzedam Audi TT S 342KM 2008r

  1. #1
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015

    Sprzedam Audi TT S 342KM 2008r

    Link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6CDZgG.html

    Cena 47.777zł do negocjacji.

    Auto jest po przeglądzie, wymianie świec, filtrów, oleju (Motul X-life 0W30), tylnych klocków, oleju w skrzyni biegów (koszt 800zł) i podnośnika przedniej szyby (częsta usterka w TT - wymiana w ASO 900zł).

    Auto kupione w salonie w Niemczech, gdzie przez pół roku stało jako demonstracyjne (nie testowe). Pierwsza rejestracja w Polsce 29.09.2008, od tego czasu jeździ głównie w Warszawie. W aucie nigdy nikt nie palił (nie ma nawet zapalniczki). Auto jest garażowane, serwisowane w ASO, używane przeze mnie 2-3x w tygodniu. Przebieg jest udokumentowany, a wszystkie dodawane elementy opisywane na bieżąco na forum klubtt.pl, na którym auto jest znane i chwalone za bardzo dobry stan, stąd też pewność zakupu od osoby, która nie jest anonimowym handlarzem lub ignorantem źle traktującym auto.

    Do przebiegu 53 tys km auto miało komfortowe i miękkie koła 16" (jeżdżono spokojnie, bez szaleństw), przez co zawieszenie jest w idealnym stanie. Latem 2013 zwiększono moc do 342KM (wymieniono turbo na większe, wstawiony downpipe i układ dolotowy, wydajniejsze wtryski, pompa paliwa, intercooler, nowy program silnika i skrzyni biegów).

    Napęd na przednią oś powoduje, że auto jest o ponad 100kg lżejsze, niż w wersji quattro, przez co osiągi są lepsze (przyśpieszenie 0-100km/h poniżej 5s!). Prawidłowe przenoszenie tak dużej mocy (ponad 340KM!) na asfalt i świetne trzymanie w zakrętach jest możliwe dzięki bardzo szerokim oponom 255/40/18 najlepszym obecnie na rynku (Goodyear EAGLE F1 asymetric 2).

    To prawdopodobnie jedyne TT w Polsce, w którym lusterka składają się z pilota
    Film na YouTube po wpisaniu w wyszukiwarkę "Audi TT - składanie lusterek z centralnym zamkiem"

    Auto mocno doinwestowane i dopieszczone, zgadzam się na wszelkie badania. Same powyższe dodatki i moje inwestycje to ok 40.000zł. Co kilka miesięcy dokładam jakieś dodatki, gdyż auto to sprawia mi ogromną frajdę i nie mam żadnego ciśnienia na jego sprzedaż. Jak znajdzie się klient, który doceni stan auta i wyposażenie, po sprzedaży mam zamiar kupić takie samo, tylko w wersji 3.2 cabrio, na takie też mogę się zamienić.

    4.jpg

    3.JPG

    1.JPG

    2.JPG

    5.JPG

    7.jpg

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Wrocław-Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Min. Grey
    Posty
    84
    Ja poproszę te ramki tablic.

  3. #3
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    A ja tylko dodam że widziałem auto kiedyś na zlocie, prezentowało się znakomicie, rozmawiałem z właścicielem, gość świadomy jak dbać o auto, używał markowych części, nie szczędził funduszy na utrzymanie wozu.

  4. #4

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    330
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    4
    Cena rewelacyjna, powodzenia.

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2019
    Płeć
    Skąd
    Nowa Wola
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    5
    Witam wszystkich, dzisiaj pierwszy raz w TT (tym). Jestem zainteresowany kupnem. Pytanie czy widzicie coś przeciwko temu autku? Mi się bardzo podobało.

  6. #6
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Na forum raczej nikt ci się nie będzie kłócił. Autor nie prowadził dawno wątku z autem, więc nie znajdziesz aktualnego info. Pamiętaj też, że to wersja zwykła, a nie S. Poza tym powinieneś raczej zdać się na siebie.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  7. #7
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,305
    Cytat Zamieszczone przez derget Zobacz posta
    Witam wszystkich, dzisiaj pierwszy raz w TT (tym). Jestem zainteresowany kupnem. Pytanie czy widzicie coś przeciwko temu autku? Mi się bardzo podobało.
    Jak się podobało, to kup.
    Od siebie dodam, że to, co właściciel napisał o samochodzie, to prawda.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #8
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez derget Zobacz posta
    Witam wszystkich, dzisiaj pierwszy raz w TT (tym). Jestem zainteresowany kupnem. Pytanie czy widzicie coś przeciwko temu autku? Mi się bardzo podobało.
    Jak już Ci mówiłem osobiście, jedynym powodem sprzedaży jest impuls powstały ze spotkania z kreatorem jednego z ciekawszych aut, jakie się przez to forum przewinęło

    Pokazał mi kilka dni temu piękne cabrio, jak nie zdążę sprzedać mojego auta, zanim cabrio się sprzeda, to wycofam ogłoszenie, nie myśl więc, że możemy się dowolnie długo zastanawiać i negocjować

    Ps. Po tym jak prowadziłeś auto nie zauważyłem, byś nie dorósł do takiej mocy, wydaje mi się, że oboje będziecie zadowoleni z kontaktu

  9. #9
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez derget Zobacz posta
    Witam wszystkich, dzisiaj pierwszy raz w TT (tym). Jestem zainteresowany kupnem. Pytanie czy widzicie coś przeciwko temu autku? Mi się bardzo podobało.
    jedyne co widzę przeciwko temu autu, to to, że nie stoi u mnie pod domem.
    Auto mega zadbane, właściciel bardzo dba, sam bym chętnie ten egzemplarz przytulił

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •