Link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6CDZgG.html

Cena 47.777zł do negocjacji.

Auto jest po przeglądzie, wymianie świec, filtrów, oleju (Motul X-life 0W30), tylnych klocków, oleju w skrzyni biegów (koszt 800zł) i podnośnika przedniej szyby (częsta usterka w TT - wymiana w ASO 900zł).

Auto kupione w salonie w Niemczech, gdzie przez pół roku stało jako demonstracyjne (nie testowe). Pierwsza rejestracja w Polsce 29.09.2008, od tego czasu jeździ głównie w Warszawie. W aucie nigdy nikt nie palił (nie ma nawet zapalniczki). Auto jest garażowane, serwisowane w ASO, używane przeze mnie 2-3x w tygodniu. Przebieg jest udokumentowany, a wszystkie dodawane elementy opisywane na bieżąco na forum klubtt.pl, na którym auto jest znane i chwalone za bardzo dobry stan, stąd też pewność zakupu od osoby, która nie jest anonimowym handlarzem lub ignorantem źle traktującym auto.

Do przebiegu 53 tys km auto miało komfortowe i miękkie koła 16" (jeżdżono spokojnie, bez szaleństw), przez co zawieszenie jest w idealnym stanie. Latem 2013 zwiększono moc do 342KM (wymieniono turbo na większe, wstawiony downpipe i układ dolotowy, wydajniejsze wtryski, pompa paliwa, intercooler, nowy program silnika i skrzyni biegów).

Napęd na przednią oś powoduje, że auto jest o ponad 100kg lżejsze, niż w wersji quattro, przez co osiągi są lepsze (przyśpieszenie 0-100km/h poniżej 5s!). Prawidłowe przenoszenie tak dużej mocy (ponad 340KM!) na asfalt i świetne trzymanie w zakrętach jest możliwe dzięki bardzo szerokim oponom 255/40/18 najlepszym obecnie na rynku (Goodyear EAGLE F1 asymetric 2).

To prawdopodobnie jedyne TT w Polsce, w którym lusterka składają się z pilota
Film na YouTube po wpisaniu w wyszukiwarkę "Audi TT - składanie lusterek z centralnym zamkiem"

Auto mocno doinwestowane i dopieszczone, zgadzam się na wszelkie badania. Same powyższe dodatki i moje inwestycje to ok 40.000zł. Co kilka miesięcy dokładam jakieś dodatki, gdyż auto to sprawia mi ogromną frajdę i nie mam żadnego ciśnienia na jego sprzedaż. Jak znajdzie się klient, który doceni stan auta i wyposażenie, po sprzedaży mam zamiar kupić takie samo, tylko w wersji 3.2 cabrio, na takie też mogę się zamienić.

4.jpg

3.JPG

1.JPG

2.JPG

5.JPG

7.jpg